dowolna

Domy przy rzece Józefów - Lista ofert sprzedaży domów nad rzeką

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom W józefowie | 170 m | blisko świdra | bliźniak | duża działka | wszystkie media | bez pcc Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Jarosław Północny,Józefów

1 200 000 zł60 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:935 m²

Piękny, niewielki drewniany dom z 1937 roku (brak opieki konserwatorskiej): * Pokój dzienny i sypialnia, łazienka i kuchnia * Oszklona weranda i niewielki taras * Piwnica * Docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Józefów,mazowieckie

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Do wynajęcia dom w Józefowie 160 m z ogródkiem. Oferuję do wynajęcia środkowy segment o powierzchni ok. 160 m , z niewielkim ogródkiem, dwustanowiskową wiatą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł114 m² 13 971,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom w Józefowie - Blisko rzeki Świder | Działka 919 m | Stan deweloperski podwyższony Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 211 000 zł154 m² 14 370,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Skrajny segment gotowy do zamieszkania w zielonym Józefowie - funkcjonalny układ 4 pokoi, duży ogród i garaż w bryle. Dom był projektowany i wykańczany dla siebie - praktycznie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 999 000 zł159 m² 12 570,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny w Józefowie o powierzchni 159 m na działce 489m2 po wschodniej stronie Józefowa. Kupujący nie płaci podatku pcc. agencji pośrednictwa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący o pow. 40 m2 położony w Józefowie, w okolicy ul. Leśnej. Nieruchomość składa się z: - salonu z kominkiem (rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Dzieciakowo,Józefów

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom bliźniak o powierzchni 200 m z piękną, leśną działką nad rzeką - stworzony z pasją, gotowy na nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telimeny

Jarosław Południowy,Józefów

3 350 000 zł200 m² 17 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny ,w stylu Bauhause, dom w wyjątkowej lokalizacji w Józefowie, blisko pola golfowego hotelu Holiday Inn. Lokalizacja: w pobliżu jest szkoła strumienie, ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Werbeny

Michalin,Józefów

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży , 6-ciopokojowy dom - bliźniak połączony jedynie garażami, stoi na pięknej, zadbanej działce, otoczonej starymi sosnami. Duży atut to wysoki standard wykonania budynku i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Rycice,Józefów

3 879 000 zł278 m² 13 943,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w Józefowie, idealną dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia. Budowany "dla siebie". Dom wg projektu riviera 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Józefów,mazowieckie

3 950 000 zł182 m² 21 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Przedstawiamy energooszczędny dom wolnostojący w centrum Józefowa, duża działka o powierzchni 1277 m . Nieruchomość składa się z pięciu pokoi i została oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Michalin,Józefów

23 000 zł1 100 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom, 10+ pokoi, ok. 700 m , Józefów (michalin) Rezydencja z ogrodem, oranżerią i garażem Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Michalin,Józefów

6 600 000 zł1 100 m² 5 998,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom, 10+ pokoi, ok. 700 m , Józefów (michalin) Rezydencja z ogrodem, oranżerią i garażem Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Długa

Jarosław Południowy,Józefów

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Oferuję do wynajęcia dom z dużą działką, zlokalizowany w centralnej części Józefowa przy ul. Długiej. Nieruchomość nadaje się dla rodziny, pary lub osób szukających spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Michalin,Józefów

4 650 000 zł225 m² 20 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Unikalny dom z lasem w salonie - Józefów Michalin! Po prostu dobre życie. Nowoczesny, bardzo rozkładowy i funkcjonalny dom wolnostojący na pięknej działce w Józefowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

4 899 000 zł500 m² 9 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 500 m , usytuowany w prestiżowej części Józefowa, graniczącego z warszawskim Wawrem. Otoczony malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jachowicza

Michalin,Józefów

4 899 000 zł499 m² 9 817,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 499 m , usytuowany na dużej działce 1726 m w prestiżowej, willowej części na pograniczu Warszawy i Józefowa, przy ul. Jachowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Rycice,Józefów

1 348 900 zł199 m² 6 778,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferujemy na sprzedaż dom 2-lokalowy położony w zielonej części Józefowa. Nieruchomość zlokalizowano na działce o powierzchni około 550 m2 , powierzchnia całkowita domu to ok.199m2 zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 349 000 zł170 m² 7 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom W józefowie | 170 m | świetna lokalizacja | bliźniak | bez pcc Na sprzedaż oferuję połowę nowo budowanego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 170 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 748 880 zł344 m² 7 990,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Józefów | dom wolnostojący | prestiżowa lokalizacja | działka 1000M Piękny dom z dobrym rozkładem o powierzchni całkowitej 344m (użytkowej 218m), wybudowany w 2002 roku. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Polna

Józefów,mazowieckie

3 400 zł85 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:215 m²

Do wynajęcia dom o pow. ok. 85 m2 położony w Józefowie przy ul. Polnej. Lokal składa się z: parter: - salon - kuchnia (zmywarka, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, okap, meble, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Górki,Józefów

1 798 000 zł140 m² 10 600,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! Wysoka jakość wykonania! Dom o powierzchni całkowitej około 141 m rozmieszczony na dwóch kondygnacjach wyróżnia się nowoczesnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Michalin,Józefów

4 400 000 zł535 m² 8 224,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Jednorodzinny dom położony W józefowie - michalinie, na malowniczej zalesionej działce 2500 M2. Ta oferta jest w naszym biiurze na wyłączność. Propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tatrzańska

Józefów,mazowieckie

899 000 zł92 m² 9 800,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Ostatni wolny dom z ogródkiem w kameralnym osiedlu na Tatrzańskiej w Józefowie Oferujemy ostatni wolny dom na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ulicy Tatrzańskiej, w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górki

Dębinka,Józefów

1 850 000 zł368 m² 5 027,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom na sprzedaż Z bardzo dużą działką, józefów, k. Warszawy Sprzedam duży dom w spokojnej części Józefowa (powierzchnia użytkowa 268 m2, powierzchnia całkowita 368 m2). Bardzo duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 430m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

5 199 500 zł500 m² 10 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący, położony w Józefowie k. Warszawy, otoczony sosnami i starannie zagospodarowanymi ozdobnymi roślinami. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Kameralny dom W zabudowie bliźniczej 141M2, działka 430M2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów zakup bez podatku pcc dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 790 000 zł102 m² 17 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie fantastyczny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w otoczeniu sosnowych lasów. Jest to nieruchomość z rodzaju tych, na widok których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

1 399 000 zł110 m² 19 164,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 901 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 110 m , położony w urokliwej i spokojnej części Józefowa, przy ul. Nadwiślańskiej 250b. Nieruchomość usytuowana na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 295 000 zł78 m² 16 555,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Oferujemy do sprzedania nowo wykończony lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 78,22 m2. Lokal ma 50% udziałów w działce 461 m2. Wnętrze jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 190 000 zł50 m² 23 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Proponowana nieruchomość znajduje się w Józefowie-Michalinie, na terenie objętym mpzp. Na działce 1058 m2 usadowiony domek parterowy, murowany, częściowo podpiwniczony o pow. 50 m2 ( pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 250 000 zł250 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Dom z dużym potencjałem idealny dla inwestora, rodziny lub pod działalność Prezentujemy funkcjonalny, piętrowy dom z pełnym podpiwniczeniem, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Proponujemy piękną, dużą, porośniętą sosnami działkę w bardzo dogodnej lokalizacji w Józefowie. Na działce obecnie stoją 2 budynki. Jeden zamieszkały, parterowy o powierzchni ok.