dowolna

Domy przy lesie Józefów - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Józefowie (gm. Otwock) Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości domu jednorodzinnego o powierzchni 280 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 211 000 zł154 m² 14 370,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Skrajny segment gotowy do zamieszkania w zielonym Józefowie - funkcjonalny układ 4 pokoi, duży ogród i garaż w bryle. Dom był projektowany i wykańczany dla siebie - praktycznie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 999 000 zł159 m² 12 570,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny w Józefowie o powierzchni 159 m na działce 489m2 po wschodniej stronie Józefowa. Kupujący nie płaci podatku pcc. agencji pośrednictwa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Kolonia Błota,Józefów

9 000 zł177 m² 50,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 119 m²

Do wynajęcia od 1 marca 2026 roku przestronny, jasny i funkcjonalny dom jednorodzinny na dużej zalesionej działce. Budynek położony po zachodniej stronie Józefowa przy ulicy Granicznej, oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

2 500 000 zł195 m² 12 820,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , usytuowany na dużej, zaadaptowanej działce o powierzchni 1400 m w miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosław Południowy,Józefów

4 990 000 zł345 m² 14 463,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Dom jednorodzinny 345 m2 || Salon z kominkiem + Jadalnia || 7 pokoi || 3 łazienki || przestronny garaż || Działka 1636 m2 || wypielęgnowany ogród || prestiżowe sąsiedztwo willi jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 370 000 zł133 m² 10 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak tuż przy granicy z Warszawą 400m działki! Na sprzedaż połowa bliźniaka projekt "dom w Klemetisach 28b" Stan deweloperski do własnej aranżacji. Idealna lokalizacja 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący o pow. 40 m2 położony w Józefowie, w okolicy ul. Leśnej. Nieruchomość składa się z: - salonu z kominkiem (rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Dzieciakowo,Józefów

2 390 000 zł192 m² 12 425,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (2023) | Gotowy do wprowadzenia | Otoczenie lasów i rzek | Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m2 usytuowany na działce o powierzchni 550m2, kupiony i starannie urządzony w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Złotej Jesieni

Michalin,Józefów

1 470 000 zł110 m² 13 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Piekna , cicha działka z domem do remontu Michalin, józefów Na sprzedaż dom z lat 70-tych, położony we wschodniej części Michalina jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadwiślańska

Nowa Wieś,Józefów

2 590 000 zł237 m² 10 945,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Do sprzedaży, luksusowy dom (1/2 bliźniaka) o powierzchni 236 m2, na działce 541 m2 w Józefowie, w cenie apartamentu w Warszawie. Dom położony na kameralnym osiedlu 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

3 950 000 zł285 m² 13 859,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Eleganckie zamknięte osiedle Jest to miejsce leżące w sąsiedztwie Warszawy, w otoczeniu przyrody, zatopione w lesie, ciszy i spokoju. Cechy charakterystyczne osiedla to spójna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Emilianów,Józefów

5 200 000 zł463 m² 11 231,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wolnostojący 463 m2 || Działka 2400m2 || Basen || Garaż na 2 duże auta || Dodatkowe mieszkanie z oddzielnym wejściem || Widok na las || Blisko plaży Świder Nowoczesny dom z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż nowy segment o pow. użytkowej 64 m (z dodatkowym poddaszem), usytuowany na działce 243 m , w spokojnej części Michalina (józefów), wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

945 000 zł126 m² 7 476,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dostępny ostatni lokal! Budynek wolnostojący jednorodzinny dwulokalowy położony na kameralnym osiedlu o spójnej architekturze. Nowoczesna bryła ucieszy oko estety, przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 299 000 zł191 m² 12 033,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Bez prowizji agencji bez podatku pcc Lokalizacja idealna dla rodziny | Las i starodrzew na działce | Szybki dojazd do Warszawy trasą S2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strużańska

Józefów,mazowieckie

2 289 000 zł218 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Józefów przy ulicy Strużańskiej. Nieruchomość charakteryzuje się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 800 000 zł170 m² 10 588,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem 2-stanowiskowym | Józefów k. Legionowa Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 140 m z 2021 roku, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Werbeny

Michalin,Józefów

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży , 6-ciopokojowy dom - bliźniak połączony jedynie garażami, stoi na pięknej, zadbanej działce, otoczonej starymi sosnami. Duży atut to wysoki standard wykonania budynku i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 149 000 zł247 m² 8 700,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:772 m²

Przestronny dom 247 m w zielonej części Józefowa - blisko skm, idealny dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 247 m , usytuowany na pięknej, leśnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Michalin,Józefów

2 999 000 zł215 m² 13 948,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

0% prowizji, dom W spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej Całoroczny ogród zimowy | Gotowy do wejścia bez remontu | Zadbany Starodrzew | Możliwość wydzielenia 4 sypialni ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Rycice,Józefów

3 879 000 zł278 m² 13 943,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w Józefowie, idealną dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia. Budowany "dla siebie". Dom wg projektu riviera 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 999 000 zł215 m² 13 948,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Józefów | dom wolnostojący | ogród zimowy | prestiżowa lokalizacja Piękny dom wolnostojący, wybudowany w 2010 roku (po generalnym remoncie w 2024 r.) Reprezentacyjny budynek z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

4 500 zł145 m² 31,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wynajem segmentu - Józefów, 145 m + ogród 220 m Do wynajęcia komfortowy, przestronny segment o powierzchni 145 m , położony w Józefowie, zaledwie 5 minut spacerem od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żytnia

Józefów,mazowieckie

649 000 zł136 m² 4 772,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Promocyjna cena na pierwszy sprzedany lokal - 649 000,00 zł brutto (dotyczy środkowego segmentu a2/b1) Na sprzedaż nowoczesny, bardzo ustawny środkowy lokal mieszkalny w budynku czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Józefów,mazowieckie

3 950 000 zł182 m² 21 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Przedstawiamy energooszczędny dom wolnostojący w centrum Józefowa, duża działka o powierzchni 1277 m . Nieruchomość składa się z pięciu pokoi i została oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Michalin,Józefów

3 499 000 zł255 m² 13 721,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Reprezentacyjna willa W józefowie Wyjątkowy, wolnostojący dom o charakterze reprezentacyjnej willi, zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Józefowa (michalin), w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 999 000 zł215 m² 13 948,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 999 000 zł215 m² 13 948,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Michalin,Józefów

23 000 zł1 100 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom, 10+ pokoi, ok. 700 m , Józefów (michalin) Rezydencja z ogrodem, oranżerią i garażem Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Michalin,Józefów

6 600 000 zł1 100 m² 5 998,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom, 10+ pokoi, ok. 700 m , Józefów (michalin) Rezydencja z ogrodem, oranżerią i garażem Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Świdry Małe,Józefów

2 250 000 zł290 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom pełen uroku, spokoju i ciepła dla rodziny,- nawet dużej! + gotowy do wprowadzenia i zamieszkania, + ciche otoczenie, + położony w bardzo spokojnej i ładnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosław Południowy,Józefów

6 500 000 zł345 m² 20 260,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Dom jednorodzinny 345 m2 || Salon z kominkiem + Jadalnia || 7 pokoi || 3 łazienki || przestronny garaż || Działka 3260 m2 || wypielęgnowany ogród || możliwość podziału działki i dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Michalin,Józefów

4 650 000 zł225 m² 20 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Unikalny dom z lasem w salonie - Józefów Michalin! Po prostu dobre życie. Nowoczesny, bardzo rozkładowy i funkcjonalny dom wolnostojący na pięknej działce w Józefowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

4 899 000 zł500 m² 9 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 500 m , usytuowany w prestiżowej części Józefowa, graniczącego z warszawskim Wawrem. Otoczony malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jachowicza

Kolonia Błota,Józefów

4 895 000 zł499 m² 9 809,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Avenue Estate przedstawia luksusową rezydencję, usytuowaną na bajkowej, 1726-metrowej działce w prestiżowej części Józefowa, tuż przy granicy z Warszawą. To dom, który zachwyca.