dowolna

Domy umeblowane Józefów - Oferty sprzedaży i wynajmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Do wynajęcia przestronny dom o pow. ok. 200 m2 na działce 1 950 m2, położony po wschodniej stronie Józefowa, zaledwie 500 m od pkp Józefów. Budynek składa się z: parter: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Józefów,mazowieckie

1 588 000 zł202 m² 7 873,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

Do sprzedania słoneczny dom w Józefowie Michalinie. Budynek wolnostojący po zachodniej stronie położony przy ul. 3 maja, niespełna 550 m od pkp, o pow. całkowitej 201 m2. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 11 Listopada

Józefów,mazowieckie

6 490 000 zł850 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Unikalna okazja! Przedstawiamy piękny dom na sprzedaż w urokliwym Józefowie! Ta nieruchomość ma wszystko, czego potrzebujesz i więcej! Czy jesteś gotowy na odkrycie prawdziwego klejnotu? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legendy

Józefów,mazowieckie

2 750 000 zł243 m² 11 316,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Józefów | dom wolnostojący | piękna działka 2141m | rezerwat przyrody Oferta skierowana jest do rodziny szukającej wyjątkowego, spokojnego miejsca, ceniącej sobie prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 080 000 zł100 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:595 m²

Biuro residents Zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w podwarszawskim Józefowie. Dom, z lat pięćdziesiątych, usytuowany w willowej okolicy, otoczony starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym na działce 603 m2. Nieruchomość składa się z: - halu - duża szafa w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

5 250 000 zł484 m² 10 847,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Luksusowa rezydencja Józefów Michalin do wprowadzenia. Jeśli szukacie Państwo domu, który łączy w sobie styl, klasę, elegancje oraz przytulność, jakość, ciepło a do tego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 695 000 zł180 m² 9 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przestronny dom o powierzchni ok. 180m z piękna działką 1150m. Wybudowany z dobrej jakości materiałów w 1998 roku; ok. 10 lat temu został zmodernizowany. Prace obejmowały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Józefów,mazowieckie

20 000 zł680 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Przedstawiam do wynajęcia piękny dom, który znajduje się w Józefowie w otoczeniu wszechobecnej przyrody oraz starodrzewia. Nieruchomość to dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 430.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 500 000 zł181 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na wyjątkowym osiedlu "błękitny Józefów". Jest to kameralna, spokojna i bardzo cicha część Józefowa. Samo osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

850 000 zł186 m² 4 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Prawa strona bliźniaka - rezerwacja. Jeśli szukacie Państwo atrakcyjnego domu w cichej i spokojnej okolicy koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą. Bliźniak zlokalizowany 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta idealna - zachwycający ogród z tarasem położonym na skarpie, przepiękna, zagospodarowana 1000-metrowa działka z przestronnym, wolnostojącym domem w tradycyjnie prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

11 000 zł210 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację pięknej 140 metrowej willi wśród lasu sosnowego w Józefowie , dom do wynajęcia pod żłobek lub przedszkole w pełni wyposażony pod taką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

24 000 zł680 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 450 000 zł163 m² 8 895,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w podwarszawskim Józefowie. Dom z lat osiemdziesiątych, typu kostka, usytuowany w odległości krótkiego spaceru od stacji kolejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Józefów,mazowieckie

2 800 000 zł312 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Dom wolno-stojący z dużym basenem, położony na działce 1238 m2. w Józefowie. Działka, na której znajduje się dom jest zagospodarowana, z pięknym ogrodem. Dom w większej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

3 450 zł90 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wynajęcia parterowy dom o pow. ok. 90 m2 położony po zachodniej stronie Józefowa. Nieruchomość posiada niezależny wjazd do posesji oraz ogrodzony ogród. Łączna powierzchnia działki to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

2 450 000 zł178 m² 13 741,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Jeśli szukasz pięciopokojowego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, urządzonego w standardzie premium, z ładną zagospodarowaną działką ze starodrzewiem na zamkniętym osiedlu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

10 900 zł214 m² 50,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do wynajęcia przestronny dom z 4 sypialniami w Józefowie. Zlokalizowany w otoczeniu natury w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Werbeny

Józefów,mazowieckie

2 699 000 zł178 m² 15 145,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

dom wolnostojący obok Warszaw | dom wolnostojący Józefów Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy, piękny, wolnostojący dom piętrowy, zlokalizowany w zielonej, cichej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Józefów,mazowieckie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 300 metrową wille, idealną pod cele mieszkalne lub biurowe. Dom wyposażony w fotowoltaika oraz pompę ciepła, dzięki czemu koszta eksploatacyjne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

3 500 000 zł220 m² 18 421,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oryginalny dom, pełen barw i dobrej energii. Piękna działka, taras zadaszony i ukwiecony. Balkon - z sypialni na piętrze. Dom wypełniony barwami, światłem, dobrą energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Legendy

Józefów,mazowieckie

13 000 zł310 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- dom, w którym od razu poczujecie się dobrze, - nie zawsze tak jest nawet w najlepszych domach, a tutaj się udało. - dom którym spełnia standardy najbardziej wybrednych - dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 480 000 zł130 m² 11 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Budynek wolnostojący położony w Józefowie po wschodniej stronie. Dom wybudowany w 2011 roku składa się z parteru - wiatrołap, piwniczka pod schodami. gabinet, hol, duża oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 180 000 zł216 m² 5 462,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Piękna działka 1192 m2 z połową bliźniaka: pierwszy poziom: kuchnia 15 m2 z jadalnią 12 m2 i kominkiem oraz spiżarnią. Z jadalni wyjście na taras od strony południa. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

6 700 zł147 m² 45,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 147 m2 (po podłodze 164,30 m2) na działce 394 m2 położony po zachodniej stronie torów, przy bocznej wewnętrznej ulicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Józefów

Józefów,mazowieckie

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 983 m²

Do wynajęcie niepowtarzalna willa w stylu świdermajer nawiązująca do wyjątkowych i reprezentacyjnych domów budowanych na linii otwockiej od końca XIX wieku. Zaprojektowana i wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Niecała

Józefów,mazowieckie

5 600 zł130 m² 43,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Prezentowany dom to idealna propozycja dla osób szukających spokoju od zgiełku jednocześnie ceniących bliskość Warszawy. Dom na dużej leśnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł130 m² 12 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:923 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. ok. 85 m2, na działce 923 m2. Nieruchomość składa się z: - 3 pokoi w amfiladzie - 27 m2, 22 m2, 13 m2. Z dwóch pokoi jest możliwość wyjścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 990 000 zł260 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Świetna lokalizacja. Prywatny las przed oknami. Ulica Graniczna 65 - Józefów. Ważne - otwarta przestrzeń - duży jasny salon z kominkiem plus 2 sypialnie, plus dodatkowy duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

7 000 zł400 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 990 000 zł260 m² 11 923,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Cudo na rynku, jedyne takie i tylko w Józefowie! Świetna lokalizacja - duża działka - Twój prywatny las za oknami. Dom idealny - gotowy do zamieszkania. Nowoczesny, elegancki i ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Józefów,mazowieckie

2 295 000 zł386 m² 5 945,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom we wschodniej części Józefowa. Mazowiecki Park Krajobrazowy vis a vis, ul Matejki. Na nowo zrobiona przestrzeń do której wchodzi się z parteru głównym wejściem. Parter i część.