dowolna

Domy z basenem Józefów - Lista ofert sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

815 000 zł170 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Do sprzedania elegancki dom wolnostojący w nowoczesnym stylu. Położony w spokojnej, willowej części Józefowa z dobrym dostępem do centrum miasta. W pobliżu sklepy, szkoła, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 554 000 zł508 m² 3 059,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

duża willa z basenem , garażem / ok 500m2 pow użytkowa 270m/, na placu znajduje się również budynek gospodarczy/ ok 370m, 3 kondygnacje /, idealny do prowadzenia własnej dzialalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilsona

Józefów,mazowieckie

6 000 zł500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 345 m²

Piękny dom wolnostojący w Józefowie nieopodal ul. Wilsona o pow. 500m2 na działce 5345 m2. Sama powierzchnia mieszkalna domu ma mniej wiecej 325m2 plus garaże 75m2 oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

490 000 zł125 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w zacisznej części Józefowa na granicy z Warszawą. Blisko komunikacja miejska, szkoła, przedszkola, basen. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna, trasy rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

815 000 zł170 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

490 000 zł125 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

815 000 zł170 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Józefów

Józefów,mazowieckie

570 000 zł231 m² 2 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej na Leśnym Osiedlu w Józefowie koło Legionowa, stojący wśród wiekowych sosen. Budynek zbudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Józefów

Józefów,mazowieckie

530 000 zł198 m² 2 676,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:590 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

530 000 zł198 m² 2 676,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

i podatku pcc Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej na Leśnym Osiedlu w Józefowie koło Legionowa, stojący wśród wiekowych sosen. Budynek zbudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

450 000 zł159 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Józefów

Józefów,mazowieckie

530 000 zł198 m² 2 676,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

530 000 zł198 m² 2 676,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

450 000 zł159 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

570 000 zł231 m² 2 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dwa domy na jednej posesji: luksusowy dom wolnostojący w centrum Józefowa k/otwocka. Na terenie posesji znajdują się dwa budynki mmieszkalne i garaż. Dom wolnostojący 80 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

660 000 zł550 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

- dom do remontu lub tylko odświeżenia - według uznania - Cicha, spokojna okolica, dodatkowo dom położony jest w drugiej linii zabudowy. Ulica asfaltowa. Dom z klimatem, świetnie przemyślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

815 000 zł170 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skłodowskiej

Józefów,mazowieckie

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:386 m²

Mały, nowy, kompletnie umeblowany i wyposażony domek w centrum Józefowa k/otwocka dla jednej lub dwóch osób. Pokój 12m2, kuchnia widna 5m2 w zabudowie, łazienka 3 m2 z natryskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

125 000 zł60 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany o pow. całkowitej 60 m2 na działce o pow. 1000 m2 w gm. Dąbrówka Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, w bryle budynku zadaszony duży taras o pow. 20 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 199 000 zł232 m² 5 168,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Do sprzedaży dom położony w Józefowie k/otwocka. Budynek wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Ładny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 615 000 zł180 m² 8 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący położony w Józefowie k/otwocka. Budynek wybudowany w 2009 roku, parterowy z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 400 000 zł262 m² 5 343,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Dom o powierzchni 262 m2 (użytkowa 153 m2) w całkowitej parterowej zabudowie, z szeroką komunikacją wewnętrzną, dużymi tarasami od strony ogrodu, pięknymi podcieniami wspartymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Bezpośrednio, atrakcyjna lokalizacja, piękny Starodrzew,Bezp. Okolica "dom w Józefowie /michalin/położony w pięknym miejscu, ze znakomitym połączeniem z Warszawą, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

555 000 zł80 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 800 000 zł450 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny dom o niespotykanej bryle, o pow. 450 m2, na działce 600 m2 , w centrum Józefowa. Przestrzenny 68- metrowy salon, duża, widna kuchnia, hall i łazienka dla gości - to parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Dom o pow. 160 m2 na działce 1183 m2 w centrum Józefowa. Doskonała lokalizacja, piękna działka, dom do remontu. Blisko pkp, skm, basen, korty tenisowe, siłownia, szkoły, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

970 000 zł206 m² 4 708,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Dom z klimatem, wśród zieleni, ogrodzony, na ładnej działce, w willowej dzielnicy Józefowa. Budynek do wykończenia, w stanie deweloperskim zamkniętym. Doskonała lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 050 000 zł199 m² 5 276,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Piękny, duży dom o pow. 280 m2, na działce 1680 m2, w prestiżowej dzielnicy Józefowa. Dom piętrowy z trzema balkonami i dwoma tarasami, usytuowany na działce w taki sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dom o pow. 80 m2 na działce 664 m2 w Józefowie. Budynek mieści 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, przedsionek. Na wysokim parterze znajduje się pokój o pow. 14 m2 oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 947 500 zł168 m² 11 592,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Stary dom z duszą, o pow. 168 m2, na wielkiej działce 6800 m2, do remontu, w willowej dzielnicy Józefowa (michalin). W budynku jest poddasze o pw. około 30 m2 poza skosami, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 400 000 zł261 m² 5 363,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 545 m²

Piękny, klimatyczny, wygodny dom parterowy, o pow. 261 m2 na działce 1545 m2, przy głównej ulicy, w willowej dzielnicy Józefowa. Praktycznie rozplanowane pomieszczenia, urządzone z klasą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom z 1996 roku, o pow. 140 m2, w centrum Józefowa. Dom do remontu. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia, łazienka, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeśli po przebudzeniu chcesz zobaczyć przez okno sypialni rzekę Świder, a pijąc poranną kawę na tarasie, usłyszeć śpiew ptaków i szum rzeki, to zapraszam. Piękny dom o pow. 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

679 000 zł500 m² 1 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:879 m²

Okazja! Piękny dom z basenem, z klimatem, w prestiżowej dzielnicy Józefowa, w samym centrum miasta. Budynek ma powierzchnię 500 m2, dodatkowo wyposażony w 2 niewielkie balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

974 000 zł140 m² 6 957,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Ładny dom w dobrej cenie, w prestiżowej dzielnicy Józefowa, z pięknie zagospodarowaną i wypielęgnowaną działką, na której rośnie ponad 100 iglaków i mnóstwo innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 000 000 zł280 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom o pow. 200 m2 na działce 390 m2 w Józefowie. Budynek do wykończenia, w stanie surowym otwartym. Na działce gaz, kanalizacja miejska, woda - studnia, prąd budowlany. Doskonała.