dowolna

Domy z garażem Józefów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

11 000 zł210 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację pięknej 140 metrowej willi wśród lasu sosnowego w Józefowie , dom do wynajęcia pod żłobek lub przedszkole w pełni wyposażony pod taką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

24 000 zł680 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Przedstawiam do wynajęcia piękny dom, który znajduje się w Józefowie w otoczeniu wszechobecnej przyrody oraz starodrzewia. Nieruchomość to dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 430.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 450 000 zł163 m² 8 895,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w podwarszawskim Józefowie. Dom z lat osiemdziesiątych, typu kostka, usytuowany w odległości krótkiego spaceru od stacji kolejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Józefów,mazowieckie

2 800 000 zł312 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Dom wolno-stojący z dużym basenem, położony na działce 1238 m2. w Józefowie. Działka, na której znajduje się dom jest zagospodarowana, z pięknym ogrodem. Dom w większej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:908 m²

Na działce o powierzchni 908 m2 usytuowany jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2. Dom jest piętrowy, podpiwniczony wysoką piwnicą, składa się z trzech poziomów po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

3 450 zł90 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wynajęcia parterowy dom o pow. ok. 90 m2 położony po zachodniej stronie Józefowa. Nieruchomość posiada niezależny wjazd do posesji oraz ogrodzony ogród. Łączna powierzchnia działki to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

2 450 000 zł178 m² 13 741,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Jeśli szukasz pięciopokojowego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, urządzonego w standardzie premium, z ładną zagospodarowaną działką ze starodrzewiem na zamkniętym osiedlu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

10 900 zł214 m² 50,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do wynajęcia przestronny dom z 4 sypialniami w Józefowie. Zlokalizowany w otoczeniu natury w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bema

Józefów,mazowieckie

1 495 000 zł151 m² 9 900,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m2 , składający się z 5 pokoi posadowiony na działce 273 m2. Osiedle domów Leśny Park Bema, to butikowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł176 m² 8 977,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc. Nowa inwestycja, gotowy do zakupu dom wolnostojący na terenie Józefowa po zachodniej stronie Michalina , budynek po odbiorach, gotowy do zakupu. Do pkp Michalin około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 650 000 zł155 m² 10 645,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Budynek jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 151 m2 , użytkowej 145 m2 składający się z 5 pokoi posadowiony na działce o powierzchni 636 m2. Osiedle domów Leśny Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

999 000 zł146 m² 6 853,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

999 000 zł | sprzedaż | 145,77 m2 | bliźniak | Józefów | powiat legionowski | stan deweloperski | projekt indywidualny dostępna tylko prawa połówka, lewa sprzedana! jedyny taki dom W okolicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferuję do sprzedania wolnostojący dom w stanie deweloperskim po zachodniej stronie Józefowa. Powierzchnia całkowita 200 m2, garaż jednostanowiskowy 20,50 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podleśna

Józefów,mazowieckie

1 190 000 zł168 m² 7 062,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Podleśna Homes to kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja naszego osiedla to gm. Wiązowna, malcanów ul. Podleśna. Nasze Domy mają powierzchnię 168,55m2 położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 920 000 zł202 m² 9 504,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej inwestycji w podwarszawskim Józefowie. Dom w stanie deweloperskim, pięknie wkomponowany w zadrzewioną, spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 920 000 zł202 m² 9 504,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim położony w Józefowie (wschodni Michalin) posadowiony przy kameralnej, asfaltowej ulicy. Do stacji pkp Michalin 500 m. Powierzchnia całkowita budynku około 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Werbeny

Józefów,mazowieckie

2 699 000 zł178 m² 15 145,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

dom wolnostojący obok Warszaw | dom wolnostojący Józefów Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy, piękny, wolnostojący dom piętrowy, zlokalizowany w zielonej, cichej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom posadowiony na działce ok 810 m2, pochodzi z 1962 roku. Przybliżona pow. użytkowa to 120 m2. Na parterze znajduje się przedsionek, widna kuchnia, wc i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Józefów,mazowieckie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 300 metrową wille, idealną pod cele mieszkalne lub biurowe. Dom wyposażony w fotowoltaika oraz pompę ciepła, dzięki czemu koszta eksploatacyjne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

689 000 zł140 m² 4 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:281 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, funkcjonalny dom mieszczący się w podwarszawskim Józefowie, spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

3 500 000 zł220 m² 18 421,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oryginalny dom, pełen barw i dobrej energii. Piękna działka, taras zadaszony i ukwiecony. Balkon - z sypialni na piętrze. Dom wypełniony barwami, światłem, dobrą energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Józefów,mazowieckie

2 000 000 zł204 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący od dewelopera w nowej realizowanej inwestycji osiedla domów w prestiżowej części podwarszawskiego Józefowa! bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 780 000 zł388 m² 4 587,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Do sprzedaży podpiwniczony dom z klimatyzacją, sauną oraz salą fitness o powierzchni użytkowej 244 m2 (w tym garaż) i powierzchni całkowitej 387 m2 na działce o powierzchni 1072 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 400 000 zł124 m² 11 332,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony na małym osiedlu w otulinie lasu. Lokal o pow. całkowitej 123,54 na działce 305 m2. Parter 63,43 m2 - salon 26,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Wolnostojący Dom Do remontu. Parter składa się z 2 pokoi , oraz odrębnej kuchni, wc, przedpokoju. Piętro to 2 sypialnie , łazienka, balkon. Do łazienki wejście z pokoju. Stryszek, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 499 000 zł227 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w dzielnicy Michalin, po wschodniej stronie, ok 300m do stacji kolejowej Michalin.W okolicy zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W sąsiedztwie przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

689 000 zł140 m² 4 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:281 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

945 000 zł60 m² 15 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:933 m²

Do sprzedania niewielki dom w Józefowie, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, obok garaż i wiata. Położony na kształtnej, prostokątnej (18 x 52 m) działce. Cicha, bardzo klimatyczna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

3 500 000 zł370 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 372 m²

Do sprzedania dwa domy: ok. 120 m2, działka 1 248 m2 + ok. 250 m2, działka 2 124 m2. Na większej działce znajdują się zabudowania przemysłowe, handlowe, usługowe (ok. 255 m2 + ok. 145 m2). 1. Dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Legendy

Józefów,mazowieckie

13 000 zł310 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- dom, w którym od razu poczujecie się dobrze, - nie zawsze tak jest nawet w najlepszych domach, a tutaj się udało. - dom którym spełnia standardy najbardziej wybrednych - dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Doskonale skomunikowana okolica. Dom wolnostojący o powierzchni 75 m2. Trzy pokoje: - dzienny od południa - o powierzchni 18 m2 - sypialnia od południa - o powierzchni 16 m2 - sypialnia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

4 400 000 zł454 m² 9 687,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Reprezentacyjny - Oryginalny - Nieszablonowy Ten dom to w zasadzie obudowana ścianami przestrzeń. Duży (ponad 454 m2 powierzchni całkowitej), znakomicie zaplanowany i zbudowany, najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 199 000 zł240 m² 9 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jest położony przy małej urokliwej uliczce w okolicach ul. 3 maja w Michalinie. 600m od stacji pkp Michalin (12 minut spacerem). W okolicy spokojnej, cichej, "nie kurzącej się":).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 840 000 zł220 m² 12 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Wyjątkowy projekt Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom wybudowany według wyjątkowego projektu domu-stodoły, na 800-metrowej działce, otoczony lasem sosnowym, położony przy prywatnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 180 000 zł216 m² 5 462,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Piękna działka 1192 m2 z połową bliźniaka: pierwszy poziom: kuchnia 15 m2 z jadalnią 12 m2 i kominkiem oraz spiżarnią. Z jadalni wyjście na taras od strony południa. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Józefów,mazowieckie

1 550 000 zł196 m² 7 928,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Jest takie miejsce, tuż za granicą Warszawy, na samym początku Józefowa, gdzie nie ma blokowisk, osiedli szeregowców lub bliźniaków i jest miło, sympatycznie, spokojnie. Położone nieco na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 650 000 zł190 m² 8 661,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc. Nowa inwestycja na terenie Józefowa po zachodniej stronie Michalina , budynek po odbiorach, gotowy do zakupu. Do pkp niecałe 500m. Oferta obejmuje dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

795 000 zł168 m² 4 728,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku P C C 2%. Lokal mieszkalny w 2-lokalowym wolnostojącym domu, budowany w oparciu o projekt "amelia R2" firmy projektowej Archon. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 380 000 zł151 m² 9 139,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

W ofercie 5 pokojowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony po zachodniej stronie Józefowa Michalina. Budynek o pow. całkowitej 151 m2, położony na działce o powierzchni 353.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Józefowie. Obszerna strefa dzienna na parterze: pokój dzienny z aneksem kuchennym, z kominkiem; wyjście na taras; dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefów

Józefów,mazowieckie

6 700 zł147 m² 45,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 147 m2 (po podłodze 164,30 m2) na działce 394 m2 położony po zachodniej stronie torów, przy bocznej wewnętrznej ulicy. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij