Działka budowlana, ul. Malinowskiego

Malinowskiego, Józefów, mazowieckie

  • 2 472 300 zł
  • 2 747 m²
  • 900 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Krawczyk

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Malinowskiego

Malinowskiego, Józefów, mazowieckie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

2 472 300 zł

2 747 m²

900 zł/m²

Działka budowlana, ul. Malinowskiego

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

2 472 300 zł 2 747 m² 900 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 472 300 zł (900 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 2 747 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 112m; szerokość: 26m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam piękną działkę w Michalinie.

Sprzedam działkę w Michalinie, na której jest przestrzeń na budowę domu, oraz rosną stare sosny.

Jest stary dom do rozbiórki lub rozbudowy.

Działka wyposażona we wszystkie media miejskie, położona przy asfaltowej drodze. (...)

Agent

Ewa Krawczyk

501 724...

501 724 826

501 724 826

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 724...

501 724 826

501 724 826

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: