Działka budowlana Józefów
Józefów, mazowieckie
- 1 490 000 zł
- 1 677 m²
- 888 zł/m²
Ewa Krawczyk
Skontaktuj się
Działka budowlana Józefów
Józefów, mazowieckie
zaktualizowane:
21 kwietnia 2026
Działka budowlana Józefów
Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026
1 490 000 zł 1 677 m² 888 zł/m²
kwadratMedia:
gaz, prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 490 000 zł (888 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 677 m²
- kształt: kwadrat; długość: 39m; szerokość: 43m; zalesiona
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, studnia, gaz, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: AGENCJA NIERUCHOMOŚCI EWA KRAWCZYK, zaktualizowane: 21.04.2026
- numer ogłoszenia: 472
Lokalizacja
- Adres: Józefów, otwocki, mazowieckie
Opis nieruchomości
Sprzedam piękną działkę w Michalinie.
Działka w świetnej okolicy Michalina po zachodniej stronie torów.
Na działce rosą stare sosny.
Media. Gaz, prąd,
Zapraszam do oglądania
Ewa
tel.
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego finansowania na zakup nieruchomości. (...)