Serce 0 Ulubione

Działki Józefów Al .Drogowców

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 335 000 zł1 500 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starodrzewem w leśnej części Józefowa. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przewiduje budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 490 000 zł1 683 m² 885 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę w Józefowie w okolicy ul Księdza Malinowskiego na wysokości kościoła. Działka w świetnej okolicy Józefowa- michalin po zachodniej stronie torów. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem ale jednocześnie mieć szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł2 194 m² 774,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2194 m2, zlokalizowana w Józefowie, tuż obok malowniczej rzeki Świder Jej kształt zbliżony do prostokąta (25m x 87m) oraz płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 567 m² 950,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Józefowie przy ul. Zacisznej. Prezentowana działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 441 020 zł1 533 m² 940 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1533 m Józefów (część zachodnia) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1533 m , położona w spokojnej, zielonej części zachodniego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 234 m² 1 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

1234m2 Kształt: prawie kwadratowa Media: + kanalizacja: przyłącze + prąd przy działce - gaz w pobliżu -wodociąg w ulicy Samorządowej, czyli brak możliwości podłączenia bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 474 m² 258,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prąd, woda i gaz w drodze przy działce. W planie miejscowym zabudowa jednorodzinna wolnostojąca pow. zabudowy 20% można podzielić wymiary- 75m od drogi 46 w głąb dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 112 m² 94,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.139972, 21.257361 Józefów, ul. Reymonta Na sprzedaż 50% udziałów w działkach o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 678 m² 208,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka gruntu o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w miejscowości Józefów, gmina Zgierz w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł2 117 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka budowlana, kształtem zbliżona do trapezu, położona w centrum Józefowa. Działka jest zabudowana drewnianym, przedwojenny domem, objęta ochroną konserwatora zabytków. Budynek.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Józefów, Al .Drogowców