Serce 0 Ulubione

Mieszkania przy parku Józefów - Oferty sprzedaży i najmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

789 000 zł55,77 m² 14 147,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 55,77 m Józefów, parter Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,77 m , położone na parterze 3-piętrowego bloku w Józefowie. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Józefów,mazowieckie

294 000 zł39,86 m² 7 375,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony: przedmiotem przetargu są lokale mieszkalne: nr 2 w budynku przy ul. Fabrycznej 5 o pow. 39,86 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

479 000 zł29 m² 16 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Warszawą w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Józefów,mazowieckie

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament/mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu w Józefowie pow. Otwocki. Oferta na wyłączność Elandom Józefów, anna Lenicka, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Józefów,mazowieckie

700 000 zł110 m² 6 370,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro sprzedaży dewelopera przedstawia niepowtarzalny apartamentowiec W sercu józefowa kontakt do przedstawiciela dewelopera : P. Ewelina tel.   A w nim : 110-metrowy, bardzo komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wronia

Józefów,mazowieckie

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam partycypację do mieszkania tbs w Józefowie przy ul. Wroniej. Mieszkanie 70m, jest bardzo przestronne i na prawdę piękne. Znajduje się na ogrodzonym osiedlu, w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiślana

Józefów,mazowieckie

1 200 zł75 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Dwa większe pokoje/sypialnie, dwa małe. Łazienka z wanną i wc. Kuchnia umeblowana. Podłogi drewniane,dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Józefów,mazowieckie

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w domu wolnostojącym. W budynku znajdują się 2 mieszkania z oddzielnymi wejściami. Mieszkanie w b. dobrym standardzie, powierzchnia 60m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zielona

Józefów,mazowieckie

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo! Mam do zaoferowania bardzo wygodne, prawie 60-metrowe mieszkanie tbs na strzeżonym, cichym i zielonym osiedlu w Józefowie pod Warszawą ( 5 km do Otwocka, 3 km do granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Michalin,Józefów

1 300 zł34 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Starannie utrzymane, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 33,5 m2 z widną kuchnią, w nowym budownictwie na kameralnym osiedlu wspólnoty mieszkaniowej. Osiedle położone w wysokopiennym lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Józefów

Józefów,mazowieckie

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w centrum Józefowa.Mieszkanie bardzo widne, dwa balkony,garderoba.Na terenie osiedla plac zabaw dla dzieci.Osiedle zamknięte(brama na pilota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefów

Józefów,mazowieckie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do sprowadzenia od zaraz. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, blisko do stacji pkp. Dodatkowym atutem jest cisza, spokój i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Józefów,mazowieckie

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 65,2 w Józefowie pod Warszawą 2 sypialnie, salon otwarty na kuchnię, przedpokój, łazienka i w/c odrębne, taras. Nowe mieszkanie o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Józefów,mazowieckie

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-