Mieszkanie, ul. Kasztanowa
Kasztanowa, Józefów, mazowieckie
- 450 000 zł
- 48,50 m²
- 9 278,35 zł/m²
Katarzyna Symon
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kasztanowa
Kasztanowa, Józefów, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kasztanowa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
450 000 zł 48,50 m² 9 278,35 zł/m²
parter/4
2
1984
tak
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1984Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 450 000 zł (9 278,35 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 48,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- Budynek: rok budowy: 1984
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 900 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 19060/1989/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kasztanowa, Józefów, Ożarów Mazowiecki, warszawski zachodni, mazowieckie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
48,5 m² | 2 pokoje | wysoki parter | Józefów, ul. Kasztanowa | 450 000 zł
Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m², położone w miejscowości Józefów (między Ożarów Mazowiecki a Błonie), przy ul. Kasztanowej.
Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w budynku z cegły z 1984 roku. Blok jest ocieplony i otynkowany, a w tym roku planowany jest remont klatek schodowych. (...)
795 005...
795 005 299