dowolna

Domy w stanie deweloperskim Józefów - Lista ofert od dewelopera

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 429 000 zł110 m² 12 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc ani prowizji! dostępny ostatn domy na osiedlu! Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny segment o powierzchni 105,28 m (powierzchnia całkowita: 110 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 495 000 zł220 m² 11 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m, zlokalizowany w prestiżowej części Józefowa, po wschodniej stronie. Budynek wolnostojący oferowany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Dom na ul. Sonaty 10 w Józefowie - Bezpośrednio | Stan deweloperski | Bez Prowizji Bezpośrednio od właściciela Działka: 369 m Parter: 54 m Piętro: 46 m Możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł141 m² 11 205,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Godebskiego bez podatku pcc I prowizji Dostępna prawa połówka! Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 350 000 zł195 m² 12 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Najważniejsze informacje: lokalizacja: józefów (zachodnia część) Powierzchnia całkowita: 195,06 m Powierzchnia użytkowa: 183,77 m Działka: 573 m Liczba pokoi: 6 Garaż: 1-stanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Piękne miejsce dla Twojej rodziny w miejscowości Józefów koło Legionowa. Na sprzedaż dom piętrowy jednorodzinny dwulokalowy z garażem dwustanowiskowym i dużym ogrodem realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł866 m² 5 542,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 955 m²

W samym sercu zielonego Józefowa, przy ul. Nadwiślańskiej, znajduje się nieruchomość, która łączy w sobie to, co najcenniejsze - komfort życia, przestrzeń dla rodziny i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł182,50 m² 11 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący typu nowoczesna stodoła w stanie deweloperskim w Józefowie koło Otwocka. Budynek o pow 182,5m2, działka o pow 560m2 przy cichej utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł131,94 m² 9 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Józefowie (05-119), przy ul. Szczęśliwej w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł400 m² 6 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:609 m²

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 400 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni 609 mkw., położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł210 m² 8 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż przestronny segment w zabudowie szeregowej z garażem, ogródkiem i tarasem, położony na kameralnym osiedlu 6 domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł208,84 m² 10 007,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Józefowie | nowoczesny dom dla dużej rodziny | 7 pokoi | bez pcc i prowizji! Lokalizacja: józefów (zachodnia strona) Cena: 2 090 000 zł Powierzchnia całkowita: 208,84.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł123,33 m² 13 378,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy | Józefów blisko centrum i pkp Dostępne dwa ostanie lokale w pierwszym budynku od strony ulicy: lokal A o powierzchni 123,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej Józefów, gmina Nieporęt Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 495 000 zł220 m² 11 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o pow. 220 m2 w Józefowie - stan deweloperski, blisko lasu i pkp! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom o powierzchni 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł189 m² 8 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom 189 m w Józefowie | bliźniak | blisko lasu i pkp | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 189 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 880 000 zł191 m² 15 078,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Józefów | dom wolnostojący | nowoczesna bryła | prestiżowa lokalizacja! 0% prowizji! Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc ani prowizji! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony po zachodniej stronie Józefowa. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł180 m² 9 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w centrum Józefowa Zachodniego | 850 m do pkp | Garaż | 198 m | bez pcc dostępne ostatnie 2 domy Z 4 na osiedlu! Na sprzedaż segment na kameralnym mini osiedlu czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł188 m² 6 377,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Józefowie. Dom o powierzchni 188,31 m2. Budowany z projektu Igo 3. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 199 000 zł188,31 m² 6 367,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny Igo 3 - stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany według projektu Igo 3. Idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części zachodniego Józefowa. To doskonała propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł205,50 m² 8 754,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Bez podatku pcc bez prowizji agencji Z przyjemnością prezentujemy inwestycję przy ul. Sienkiewicza 81 w Józefowie kameralne osiedle składające się z sześciu segmentów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,50 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowy segment w Józefowie bez pcc i prowizji! Cena: 1 650 000 zł 5 pokoi | 126,5 m | działka od 312 do 428 m | rok budowy 2025 Na sprzedaż nowoczesny segment w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

2 090 000 zł209 m² 10 007,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim - Józefów, 271 m całkowitej powierzchni z działką 540m. Na sprzedaż ostatni dom w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom W józefowie | 170 m | blisko świdra | bliźniak | duża działka | wszystkie media | bez pcc Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Emilianów,Józefów

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Emilianów leśny - prestiż, cisza, prywatność W otoczeniu wysokiego sosnowego lasu, w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych lokalizacji, powstała wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł114 m² 13 971,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom w Józefowie - Blisko rzeki Świder | Działka 919 m | Stan deweloperski podwyższony Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 699 000 zł198 m² 8 580,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie dwulokalowej 198 m w Józefowie - stan deweloperski, blisko lasu i pkp! Na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 370 000 zł133 m² 10 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak tuż przy granicy z Warszawą 400m działki! Na sprzedaż połowa bliźniaka projekt "dom w Klemetisach 28b" Stan deweloperski do własnej aranżacji. Idealna lokalizacja 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż nowy segment o pow. użytkowej 64 m (z dodatkowym poddaszem), usytuowany na działce 243 m , w spokojnej części Michalina (józefów), wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

945 000 zł126 m² 7 476,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dostępny ostatni lokal! Budynek wolnostojący jednorodzinny dwulokalowy położony na kameralnym osiedlu o spójnej architekturze. Nowoczesna bryła ucieszy oko estety, przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 299 000 zł191 m² 12 033,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Bez prowizji agencji bez podatku pcc Lokalizacja idealna dla rodziny | Las i starodrzew na działce | Szybki dojazd do Warszawy trasą S2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 500 000 zł182 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nowoczesna Stodoła w Józefowie Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Na sprzedaż dom jednorodzinny typu "nowoczesna stodoła" o powierzchni całkowitej 182,5 m (użytkowa: 158,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bukowiec B,Józefów

945 000 zł126 m² 7 476,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Bez prowizji od kupujacego, bez podatku pcc cena stanu deweloperskiego Ceny dostępnych lokali: 945.000,00 zł w cenie piec CO bez fotowoltaiki., ogrzewanie podłogowe w całym domu Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żytnia

Józefów,mazowieckie

649 000 zł136 m² 4 772,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Promocyjna cena na pierwszy sprzedany lokal - 649 000,00 zł brutto (dotyczy środkowego segmentu a2/b1) Na sprzedaż nowoczesny, bardzo ustawny środkowy lokal mieszkalny w budynku czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 595 000 zł220 m² 11 795,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²