dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Józefów - Lista anonsów

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 429 000 zł110 m² 12 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc ani prowizji! dostępny ostatn domy na osiedlu! Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny segment o powierzchni 105,28 m (powierzchnia całkowita: 110 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 495 000 zł220 m² 11 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m, zlokalizowany w prestiżowej części Józefowa, po wschodniej stronie. Budynek wolnostojący oferowany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Dom na ul. Sonaty 10 w Józefowie - Bezpośrednio | Stan deweloperski | Bez Prowizji Bezpośrednio od właściciela Działka: 369 m Parter: 54 m Piętro: 46 m Możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Piękne miejsce dla Twojej rodziny w miejscowości Józefów koło Legionowa. Na sprzedaż dom piętrowy jednorodzinny dwulokalowy z garażem dwustanowiskowym i dużym ogrodem realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

3 700 000 zł374 m² 9 893,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 374 m (użytkowej 294,85 m + garaż 38,75 m ), położony na dużej, zalesionej działce 1583 m . Nieruchomość z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł131,94 m² 9 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Józefowie (05-119), przy ul. Szczęśliwej w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej Józefów, gmina Nieporęt Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł185 m² 12 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem w Józefowie, o powierzchni 185 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji z możliwością rozbudowy na 2 lokalowy na pięknej działce (1600.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł208,84 m² 10 007,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Józefowie | nowoczesny dom dla dużej rodziny | 7 pokoi | bez pcc i prowizji! Lokalizacja: józefów (zachodnia strona) Cena: 2 090 000 zł Powierzchnia całkowita: 208,84.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł180 m² 9 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w centrum Józefowa Zachodniego | 850 m do pkp | Garaż | 198 m | bez pcc dostępne ostatnie 2 domy Z 4 na osiedlu! Na sprzedaż segment na kameralnym mini osiedlu czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 970 000 zł203 m² 9 704,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Komfortowy rodzinny dom z niezależnym biurem w Józefowie Szukasz miejsca, gdzie Twoja firma zyska profesjonalną przestrzeń, a rodzina wymarzony spokój wśród sosen? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł195 m² 12 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Najważniejsze informacje: lokalizacja: józefów (zachodnia część) Powierzchnia całkowita: 195,06 m Powierzchnia użytkowa: 183,77 m Działka: 573 m Liczba pokoi: 6 Garaż: 1-stanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na pięknej działce o powierzchni 599 m, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Józefowie. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł471 m² 9 320,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Unikalny klimat, spokój w otoczeniu zieleni, 2 minuty od jeziora tuż obok Wisły. Kawałek własnego lasu. Dostępny wysokiej jakości profesjonalny spacer 3D. Możliwość podzielenia działki.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł134 m² 3 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom położony w Józefowie, powiat biłgorajski, woj. lubelskie Józefów ul. Bartoszewskiego Nieruchomość gruntowa (działki numer 50 i 52) zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,50 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowy segment w Józefowie bez pcc i prowizji! Cena: 1 650 000 zł 5 pokoi | 126,5 m | działka od 312 do 428 m | rok budowy 2025 Na sprzedaż nowoczesny segment w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 000 zł296,92 m² 10 070,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Nowoczesny, inteligentny dom parterowy z piwnicą wśród sosen | Józefów | 259,5 m + budynek gospodarczy | działka 1819 m Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z piwnicą

Jarosław Południowy,Józefów

15 000 zł298 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 211 m²

Willa "betania" - Józefów, ul. Sikorskiego 121 - wynajem Wyjątkowa willa z 1930 roku na wynajem, położona w idealnej lokalizacji - tuż przy stacji pkp Józefów, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 695 000 zł142 m² 11 936,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Józefowa. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 695 000 zł142 m² 11 936,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 695 000 zł142 m² 11 936,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m2 usytuowany na działce o powierzchni 550m2, kupiony i starannie urządzony w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

945 000 zł126 m² 7 476,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dostępny ostatni lokal! Budynek wolnostojący jednorodzinny dwulokalowy położony na kameralnym osiedlu o spójnej architekturze. Nowoczesna bryła ucieszy oko estety, przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żytnia

Józefów,mazowieckie

649 000 zł136 m² 4 772,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Promocyjna cena na pierwszy sprzedany lokal - 649 000,00 zł brutto (dotyczy środkowego segmentu a2/b1) Na sprzedaż nowoczesny, bardzo ustawny środkowy lokal mieszkalny w budynku czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 595 000 zł220 m² 11 795,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 895 000 zł139 m² 13 633,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 139 m, posadowiony na działce o powierzchni 350 m położony w bardzo ładnej części Józefowa, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Michalin,Józefów

1 180 000 zł128 m² 9 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż dom usytuowany w spokojnej, bardzo cichej okolicy, a zarazem blisko komunikacji miejskiej - do skm 400 m. Działka ma 502 m2, jest ogrodzona z bramą wjazdową i furtką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Michalin,Józefów

4 400 000 zł535 m² 8 224,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Jednorodzinny dom położony W józefowie - michalinie, na malowniczej zalesionej działce 2500 M2. Ta oferta jest w naszym biiurze na wyłączność. Propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górki

Dębinka,Józefów

1 850 000 zł368 m² 5 027,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom na sprzedaż Z bardzo dużą działką, józefów, k. Warszawy Sprzedam duży dom w spokojnej części Józefowa (powierzchnia użytkowa 268 m2, powierzchnia całkowita 368 m2). Bardzo duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Józefów,mazowieckie

1 150 000 zł187 m² 6 153,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Budynek jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej zlokalizowany W józefowie K. Legionowa Powierzchnia każdego budynku wynosi 186,88 m , w tym garaż o powierzchni 22,72 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Kameralny dom W zabudowie bliźniczej 141M2, działka 430M2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów zakup bez podatku pcc dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Główna

Michalin,Józefów

3 500 000 zł267 m² 13 108,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz wymarzonego domu w Józefowie? Zależy Ci na kameralności i na dobrej komunikacji z centrum Warszawy? Sprzedajemy bezpośrednio parterowy dom wybudowany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Józefów,mazowieckie

1 800 000 zł243 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Witaj w wymarzonym miejscu dla Twojej rodziny w Józefowie! Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do tych, którzy szukają spokoju, prywatności i bliskości natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 100 000 zł164 m² 12 804,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Opis Oferujemy do sprzedaży nasz ostatni piękny wykończony dom w miejscowości Józefów, pod Warszawą. Miejscowość zaszczyca spokojnym miejscem oraz malowniczym terenem wokół, więc jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 670 000 zł189 m² 11 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,31 m2 na zabudowanej działce 450m2. Stan deweloperski. Nieruchomość została wzniesiona w 2024 roku.W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 180 000 zł180 m² 12 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 180 m - wyjątkowa oferta! Oferujemy piękny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 180 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lisia

Józefów,mazowieckie

2 500 000 zł328 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego w malowniczej miejscowości Józefów. Ta urokliwa nieruchomość jest doskonałą propozycją dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lisia

Józefów,mazowieckie

3 500 000 zł328 m² 10 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 064 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij