dowolna

Domy z garażem Józefów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Józefów,mazowieckie

2 499 000 zł195 m² 12 815,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , usytuowany na dużej, zaadaptowanej działce o powierzchni 1400 m w miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 360 000 zł115 m² 11 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Fotowoltaika + magazyn energii | Klimatyzacja | Smart Home | 30 min do Warszawy | blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiślana

Józefów,mazowieckie

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Do wynajęcia dom z ogrodem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wiślanej w Józefowie. Dom na narożnej działce o powierzchni około 427m2. Zagospodarowana posesja- nasadzenia, drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 280 000 zł133 m² 9 624,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak blisko Warszawy | duża działka 425 m | wysoka jakość wykonania Na sprzedaż wyjątkowa połowa bliźniaka, budowana dla siebie z dbałością o każdy detal, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

2 090 000 zł209 m² 10 007,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim - Józefów, 271 m całkowitej powierzchni z działką 540m. Na sprzedaż ostatni dom w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

3 590 000 zł278 m² 12 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Piękny dom na dużej działce z zaaranżowanym, pięknie utrzymanym, słonecznym ogrodem w cenionej lokalizacji w podwarszawskim Józefowie. Położony po wschodniej stronie torów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwiślańska

Jarosław Południowy,Józefów

1 399 000 zł214 m² 6 537,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Dom drewniany 214,4 m + garaż | Działka 1962 m Józefów, ul. Nadwiślańska I Zielona okolica, mpzp z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej, cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

2 990 000 zł500 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości pod warszawą - józefów Prezentujemy na sprzedaż stylowy - ponadczasowy dom w Józefowie ze spa Lokalizacja = Nieruchomość położona w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Elegancki i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Józefowa, po wschodniej stronie miasta, to propozycja dla osób ceniących spokój, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefów

Józefów,mazowieckie

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej Józefów, gmina Nieporęt Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Dębinka,Józefów

2 990 000 zł226 m² 13 206,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Luksusowa rezydencja | las | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący o powierzchni 226 m , usytuowany na działce 1001 m w prestiżowej Ostoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom W józefowie | 170 m | blisko świdra | bliźniak | duża działka | wszystkie media | bez pcc Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Józefów,mazowieckie

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Domy po wszystkich odbiorach- gotowe do zakupu 10 minut do stacji pkp michałów reginów Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 650 000 zł122 m² 13 524,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , posadowiony na dużej, narożnej działce o powierzchni 1223 m . Dom został wybudowany z pustaka, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

2 250 000 zł178 m² 12 640,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom wolnostojący w Józefowie - 500 m od Warszawy | duża działka | garaż Są miejsca, w których spokój, zieleń i wygoda miasta spotykają się w idealnych proporcjach. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strużańska

Józefów,mazowieckie

2 089 000 zł218 m² 9 582,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Józefów przy ulicy Strużańskiej w powiecie Legionowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Michalin,Józefów

3 900 000 zł370 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Michalin / dom 320 m2 / 7 pokoi/ taras/ garaż/ działka 1482 m2 Dom wolnostojący, piętrowy z garażem w bryle budynku na pięknie zagospodarowanej działce w zalesionej części Michalina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Emilianów,Józefów

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Emilianów leśny - prestiż, cisza, prywatność W otoczeniu wysokiego sosnowego lasu, w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych lokalizacji, powstała wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Jarosław Północny,Józefów

1 200 000 zł60 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:935 m²

Piękny, niewielki drewniany dom z 1937 roku (brak opieki konserwatorskiej): * Pokój dzienny i sypialnia, łazienka i kuchnia * Oszklona weranda i niewielki taras * Piwnica * Docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Dębinka,Józefów

3 750 000 zł226 m² 16 563,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luksusowa rezydencja | las | smart home | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący o powierzchni 226 m , położony na 1050 m działki w Ostoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 379 000 zł115 m² 11 971,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Emilianów,Józefów

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom z halą usługowo-magazynową Józefów | 60 m + hala 80 m | Działka 566 m | mpzp Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 60 m wraz z halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Józefów,mazowieckie

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Do wynajęcia dom w Józefowie 160 m z ogródkiem. Oferuję do wynajęcia środkowy segment o powierzchni ok. 160 m , z niewielkim ogródkiem, dwustanowiskową wiatą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

1 670 000 zł168 m² 9 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny Dom w Józefowie - z gwarancją do 2027 roku i wysokim standardem wykończenia! Na sprzedaż dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 399 000 zł115 m² 12 145,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł114 m² 13 971,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom w Józefowie - Blisko rzeki Świder | Działka 919 m | Stan deweloperski podwyższony Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Piłsudskiego

Jarosław Południowy,Józefów

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę dom jednorodzinny o powierzchni 90 m w Józefowie. Dom jest w pełni gotowy do zamieszkania, zadbany i funkcjonalny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Józefowie (gm. Otwock) Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości domu jednorodzinnego o powierzchni 280 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 211 000 zł154 m² 14 370,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Skrajny segment gotowy do zamieszkania w zielonym Józefowie - funkcjonalny układ 4 pokoi, duży ogród i garaż w bryle. Dom był projektowany i wykańczany dla siebie - praktycznie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 999 000 zł159 m² 12 570,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny w Józefowie o powierzchni 159 m na działce 489m2 po wschodniej stronie Józefowa. Kupujący nie płaci podatku pcc. agencji pośrednictwa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Kolonia Błota,Józefów

9 000 zł177 m² 50,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 119 m²

Do wynajęcia od 1 marca 2026 roku przestronny, jasny i funkcjonalny dom jednorodzinny na dużej zalesionej działce. Budynek położony po zachodniej stronie Józefowa przy ulicy Granicznej, oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

2 500 000 zł195 m² 12 820,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosław Południowy,Józefów

4 990 000 zł345 m² 14 463,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Dom jednorodzinny 345 m2 || Salon z kominkiem + Jadalnia || 7 pokoi || 3 łazienki || przestronny garaż || Działka 1636 m2 || wypielęgnowany ogród || prestiżowe sąsiedztwo willi jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Kolonia Błota,Józefów

2 380 000 zł220 m² 10 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Bardzo urokliwy, przyjazny, porządny zadbany, czyściutki dom o zdecydowanie podwyższonym standardzie. Dom znajduje się na dużej działce, można z niej korzystać fizycznie, - postawić basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 699 000 zł198 m² 8 580,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie dwulokalowej 198 m w Józefowie - stan deweloperski, blisko lasu i pkp! Na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

1 670 000 zł169 m² 9 893,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Józefów, ul. Ks. Malinowskiego | 168,8 m | Garaż | 5 pokoi Nowoczesny dom wybudowany w 2024 roku przez renomowanego dewelopera, objęty jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 370 000 zł133 m² 10 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak tuż przy granicy z Warszawą 400m działki! Na sprzedaż połowa bliźniaka projekt "dom w Klemetisach 28b" Stan deweloperski do własnej aranżacji. Idealna lokalizacja 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący o pow. 40 m2 położony w Józefowie, w okolicy ul. Leśnej. Nieruchomość składa się z: - salonu z kominkiem (rozkładana kanapa.