dowolna

Domy Józefów – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Dębinka,Józefów

3 750 000 zł226 m² 16 563,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luksusowa rezydencja | las | smart home | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący o powierzchni 226 m , położony na 1050 m działki w Ostoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 379 000 zł115 m² 11 971,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Fotowoltaika + magazyn energii | Klimatyzacja | Smart Home | 30 min do Warszawy | blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Emilianów,Józefów

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom z halą usługowo-magazynową Józefów | 60 m + hala 80 m | Działka 566 m | mpzp Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 60 m wraz z halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Józefów,mazowieckie

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Do wynajęcia dom w Józefowie 160 m z ogródkiem. Oferuję do wynajęcia środkowy segment o powierzchni ok. 160 m , z niewielkim ogródkiem, dwustanowiskową wiatą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

1 670 000 zł168 m² 9 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny Dom w Józefowie - z gwarancją do 2027 roku i wysokim standardem wykończenia! Na sprzedaż dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 399 000 zł115 m² 12 145,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Elegancki i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Józefowa, po wschodniej stronie miasta, to propozycja dla osób ceniących spokój, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szkolna

Józefów,mazowieckie

742 000 zł127 m² 5 842,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz podatku pcc Nowe osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w cichej, spokojnej okolicy. Na sprzedaż segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł114 m² 13 971,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom w Józefowie - Blisko rzeki Świder | Działka 919 m | Stan deweloperski podwyższony Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Piłsudskiego

Jarosław Południowy,Józefów

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę dom jednorodzinny o powierzchni 90 m w Józefowie. Dom jest w pełni gotowy do zamieszkania, zadbany i funkcjonalny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Józefowie (gm. Otwock) Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości domu jednorodzinnego o powierzchni 280 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 211 000 zł154 m² 14 370,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Skrajny segment gotowy do zamieszkania w zielonym Józefowie - funkcjonalny układ 4 pokoi, duży ogród i garaż w bryle. Dom był projektowany i wykańczany dla siebie - praktycznie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 999 000 zł159 m² 12 570,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny w Józefowie o powierzchni 159 m na działce 489m2 po wschodniej stronie Józefowa. Kupujący nie płaci podatku pcc. agencji pośrednictwa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Kolonia Błota,Józefów

9 000 zł177 m² 50,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 119 m²

Do wynajęcia od 1 marca 2026 roku przestronny, jasny i funkcjonalny dom jednorodzinny na dużej zalesionej działce. Budynek położony po zachodniej stronie Józefowa przy ulicy Granicznej, oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

2 500 000 zł195 m² 12 820,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , usytuowany na dużej, zaadaptowanej działce o powierzchni 1400 m w miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosław Południowy,Józefów

4 990 000 zł345 m² 14 463,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Dom jednorodzinny 345 m2 || Salon z kominkiem + Jadalnia || 7 pokoi || 3 łazienki || przestronny garaż || Działka 1636 m2 || wypielęgnowany ogród || prestiżowe sąsiedztwo willi jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Kolonia Błota,Józefów

2 380 000 zł220 m² 10 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Bardzo urokliwy, przyjazny, porządny zadbany, czyściutki dom o zdecydowanie podwyższonym standardzie. Dom znajduje się na dużej działce, można z niej korzystać fizycznie, - postawić basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Józefowie, niedaleko ul. Nadwiślańskiej. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 699 000 zł198 m² 8 580,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie dwulokalowej 198 m w Józefowie - stan deweloperski, blisko lasu i pkp! Na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

1 670 000 zł169 m² 9 893,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Józefów, ul. Ks. Malinowskiego | 168,8 m | Garaż | 5 pokoi Nowoczesny dom wybudowany w 2024 roku przez renomowanego dewelopera, objęty jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 370 000 zł133 m² 10 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak tuż przy granicy z Warszawą 400m działki! Na sprzedaż połowa bliźniaka projekt "dom w Klemetisach 28b" Stan deweloperski do własnej aranżacji. Idealna lokalizacja 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący o pow. 40 m2 położony w Józefowie, w okolicy ul. Leśnej. Nieruchomość składa się z: - salonu z kominkiem (rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 695 000 zł142 m² 11 936,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Józefowa. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 390 000 zł192 m² 12 447,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Polecamy dom dwuletni, w stanie idealnym, gotowy do wprowadzenia, położony wśród zieleni, na dużej działce , z szybkim dojazdem do Warszawy. Komunikacja : - autobus do centrum Józefowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 695 000 zł142 m² 11 936,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 695 000 zł142 m² 11 936,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Dzieciakowo,Józefów

2 390 000 zł192 m² 12 425,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (2023) | Gotowy do wprowadzenia | Otoczenie lasów i rzek | Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m2 usytuowany na działce o powierzchni 550m2, kupiony i starannie urządzony w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Dzieciakowo,Józefów

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom bliźniak o powierzchni 200 m z piękną, leśną działką nad rzeką - stworzony z pasją, gotowy na nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Złotej Jesieni

Michalin,Józefów

1 470 000 zł110 m² 13 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Piekna , cicha działka z domem do remontu Michalin, józefów Na sprzedaż dom z lat 70-tych, położony we wschodniej części Michalina jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

1 770 000 zł168 m² 10 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny, nowoczesny Dom Rezydencjonalny w Józefowie - z gwarancją do 2027 roku i wysokim standardem wykończenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł142 m² 10 579,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, o powierzchni 141,78 m2 zlokalizowany w Józefowie (powiat legionowski). Nieruchomość położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Dom z dużą działką w Józefowie (gm. Kowala) tylko 10 minut od Radomia! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Kolonia Błota,Józefów

2 250 000 zł138 m² 16 304,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i murowanym garażem - Józefów (1104 m działki) Szukasz domu w zielonym Józefowie, z dużą działką, prywatnością i realną przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadwiślańska

Nowa Wieś,Józefów

2 590 000 zł237 m² 10 945,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Do sprzedaży, luksusowy dom (1/2 bliźniaka) o powierzchni 236 m2, na działce 541 m2 w Józefowie, w cenie apartamentu w Warszawie. Dom położony na kameralnym osiedlu 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telimeny

Jarosław Południowy,Józefów

3 350 000 zł200 m² 17 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny ,w stylu Bauhause, dom w wyjątkowej lokalizacji w Józefowie, blisko pola golfowego hotelu Holiday Inn. Lokalizacja: w pobliżu jest szkoła strumienie, ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

3 950 000 zł285 m² 13 859,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Eleganckie zamknięte osiedle Jest to miejsce leżące w sąsiedztwie Warszawy, w otoczeniu przyrody, zatopione w lesie, ciszy i spokoju. Cechy charakterystyczne osiedla to spójna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Emilianów,Józefów

5 200 000 zł463 m² 11 231,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wolnostojący 463 m2 || Działka 2400m2 || Basen || Garaż na 2 duże auta || Dodatkowe mieszkanie z oddzielnym wejściem || Widok na las || Blisko plaży Świder Nowoczesny dom z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwiślańska

Nowa Wieś,Józefów

1 899 000 zł100 m² 18 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękny, klimatyczny dom w Józefowie - przy ul. Nadwiślańskiej nieruchomość Dom o powierzchni 100m2 położony jest na działce o powierzchni.