dowolna

Domy Józefów – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 023 m²

Wygodny, rodzinny dom na dużej 70-arowej działce w malowniczej miejscowości na Roztoczu Józefów, ul. Kamienna Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 505 000 zł121,32 m² 12 405,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom dwulokalowy W zabudowie bliźniaczej 121m | ogród 169m | 2 miejsca postojowe W jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych lokalizacji Józefowa znajduje się elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Na sprzedaż: działka z domem w znakomitej lokalizacji tylko 700 m od pkp/skm! Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale działka o powierzchni 867 m z piętrowym domem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł209 m² 6 674,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Dom w Józefowie z naturą na wyciągnięcie ręki! Te dom mówi sam za siebie. Gdziekolwiek nie spojrzeć , czuć dobrą energię i serce włożone w jego zaprojektowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł255,56 m² 10 565,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom bliźniaczy do wykończenia | Józefów | 255,56 m | Kameralne osiedle Oferuję przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, usytuowany na kameralnym osiedlu w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 000 zł296,92 m² 10 070,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Nowoczesny, inteligentny dom parterowy z piwnicą wśród sosen | Józefów | 259,5 m + budynek gospodarczy | działka 1819 m Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł154 m² 1 941,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom drewniany z zabudowaniami gospodarczymi w malowniczej miejscowości na Roztoczu. Józefów, ul.Ogrodowa 8 Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

868 999 zł130 m² 6 684,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Domów wolnostojących w Józefowie jest coraz mniej. Parterowych - praktycznie się już nie buduje. Dziś w tej okolicy powstają głównie bliźniaki i domy piętrowe. Dlatego taka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna Działka Narożna Na dzialkę można.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł178,80 m² 2 069,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 179m , z wybudowany w 1975 roku z Pustaka, położony w Roztoczańskiej malowniczej miejscowości Józefów w powiecie Biłgorajskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł153 m² 10 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom z bala o powierzchni ok 153 m2, usytuowany na pięknej, dużej działce (1553 m2) w kształcie prostokąta, porośniętej starymi, kilkudziesięcioletnimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł436,90 m² 4 325,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 988 m²

Willa z basenem na dużej działce o powierzchni 1988 m2 położona pomiędzy ul. Puszkina a ul. Samorządową w Józefowie, pod samym lasem. Nieruchomość: dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł182,50 m² 11 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący typu nowoczesna stodoła w stanie deweloperskim w Józefowie koło Otwocka. Budynek o pow 182,5m2, działka o pow 560m2 przy cichej utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 349 000 zł115 m² 11 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Fotowoltaika + magazyn energii | Klimatyzacja | Smart Home | 30 min do Warszawy | blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Świdry Małe,Józefów

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Godebskiego bez podatku pcc I prowizji Dostępna prawa połówka! Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosław Południowy,Józefów

2 799 000 zł335 m² 8 355,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż Józefów, ul. Noakowskiego Na sprzedaż oferujemy reprezentacyjny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 335 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Józefów,mazowieckie

2 499 000 zł195 m² 12 815,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , usytuowany na dużej, zaadaptowanej działce o powierzchni 1400 m w miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 360 000 zł115 m² 11 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiślana

Józefów,mazowieckie

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Do wynajęcia dom z ogrodem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wiślanej w Józefowie. Dom na narożnej działce o powierzchni około 427m2. Zagospodarowana posesja- nasadzenia, drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sikorskiego

Jarosław Południowy,Józefów

2 350 000 zł124 m² 19 028,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowoczesny, elegancki i gotowy do zamieszkania segment w Józefowie. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 280 000 zł133 m² 9 624,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak blisko Warszawy | duża działka 425 m | wysoka jakość wykonania Na sprzedaż wyjątkowa połowa bliźniaka, budowana dla siebie z dbałością o każdy detal, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

2 090 000 zł209 m² 10 007,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim - Józefów, 271 m całkowitej powierzchni z działką 540m. Na sprzedaż ostatni dom w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą

Jarosław Południowy,Józefów

15 000 zł298 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 211 m²

Willa "betania" - Józefów, ul. Sikorskiego 121 - wynajem Wyjątkowa willa z 1930 roku na wynajem, położona w idealnej lokalizacji - tuż przy stacji pkp Józefów, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

642 060 zł111 m² 5 801,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 113 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej: położonej pod adresem Józefów 3a, 05-085 Kampinos Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

3 590 000 zł278 m² 12 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Piękny dom na dużej działce z zaaranżowanym, pięknie utrzymanym, słonecznym ogrodem w cenionej lokalizacji w podwarszawskim Józefowie. Położony po wschodniej stronie torów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwiślańska

Jarosław Południowy,Józefów

1 399 000 zł214 m² 6 537,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Dom drewniany 214,4 m + garaż | Działka 1962 m Józefów, ul. Nadwiślańska I Zielona okolica, mpzp z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej, cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

2 990 000 zł500 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości pod warszawą - józefów Prezentujemy na sprzedaż stylowy - ponadczasowy dom w Józefowie ze spa Lokalizacja = Nieruchomość położona w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Elegancki i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Józefowa, po wschodniej stronie miasta, to propozycja dla osób ceniących spokój, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefów

Józefów,mazowieckie

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej Józefów, gmina Nieporęt Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Dębinka,Józefów

2 990 000 zł226 m² 13 206,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Luksusowa rezydencja | las | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący o powierzchni 226 m , usytuowany na działce 1001 m w prestiżowej Ostoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

1 280 000 zł133 m² 9 624,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Józefowie, niedaleko ul. Nadwiślańskiej. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom W józefowie | 170 m | blisko świdra | bliźniak | duża działka | wszystkie media | bez pcc Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Józefów,mazowieckie

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Domy po wszystkich odbiorach- gotowe do zakupu 10 minut do stacji pkp michałów reginów Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 650 000 zł122 m² 13 524,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , posadowiony na dużej, narożnej działce o powierzchni 1223 m . Dom został wybudowany z pustaka, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowskiego

Kolonia Błota,Józefów

2 250 000 zł178 m² 12 640,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom wolnostojący w Józefowie - 500 m od Warszawy | duża działka | garaż Są miejsca, w których spokój, zieleń i wygoda miasta spotykają się w idealnych proporcjach. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strużańska

Józefów,mazowieckie

2 089 000 zł218 m² 9 582,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Józefów przy ulicy Strużańskiej w powiecie Legionowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Michalin,Józefów

3 900 000 zł370 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Michalin / dom 320 m2 / 7 pokoi/ taras/ garaż/ działka 1482 m2 Dom wolnostojący, piętrowy z garażem w bryle budynku na pięknie zagospodarowanej działce w zalesionej części Michalina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Emilianów,Józefów

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Emilianów leśny - prestiż, cisza, prywatność W otoczeniu wysokiego sosnowego lasu, w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych lokalizacji, powstała wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

550 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:856 m²

Na sprzedaż 50% udziałów w nieruchomości parter domu z niezależnym wejściem oraz udział w działce o powierzchni 856 m . Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Jarosław Północny,Józefów

1 200 000 zł60 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:935 m²

Piękny, niewielki drewniany dom z 1937 roku (brak opieki konserwatorskiej): * Pokój dzienny i sypialnia, łazienka i kuchnia * Oszklona weranda i niewielki taras * Piwnica * Docieplony.