Działka budowlana, ul. Nadwiślańska
Józefów, mazowieckie
- 690 200 zł
- 812 m²
- 850 zł/m²
Elżbieta Dobruck...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Nadwiślańska
Józefów, mazowieckie
zaktualizowane:
13 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Nadwiślańska
Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026
690 200 zł 812 m² 850 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 690 200 zł (850 zł/m²)
- Forma własności: inna
- Działka: budowlana, 812 m²
- kształt: prostokąt; długość: 28m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Źródło: biuro nieruchomości: ELANDOM Nieruchomości, zaktualizowane: 13.04.2026
- numer ogłoszenia: 2958/4451/OGS
Lokalizacja
- Adres: Józefów, otwocki, mazowieckie
- Otoczenie: las, rzeka
- W pobliżu: ul. Nadwiślańska, szkoła podstawowa, restauracja, basen, tenis, szpital, kościół
Opis nieruchomości
Działka z WZ na dom jednorodzinny | Józefów | Bez PCC
Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, położona w 3. linii zabudowy od al. Nadwiślańskiej, z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący jednorodzinny.
Informacje podstawowe: WZ na dom wolnostojący Media: prąd w drodze, gaz ok. 100 m
Teren oczyszczony, kilka drzew na działce
Spokojna okolica, w sąsiedztwie nowa niska zabudowa
Dojazd do Warszawy Wałem Miedzeszyńskim ok. (...)
505 045...
505 045 449