dowolna

Działki leśne Józefów - Oferty sprzedaży i najmu

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł1 287 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mediami | blisko skm | spokojna, zielona okolica Na sprzedaż działka o statusie budowlanym, położona na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

18 240 zł456 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki pod dzierżawę nad Jeziorem Sławskim Józefów Marzysz o własnym miejscu blisko natury? Oferujemy atrakcyjne, w pełni uzbrojone działki przeznaczone pod dzierżawę, położone.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł744 m² 658,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej o powierzchni 744 m2, znajdującej się w spokojnej części Józefowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł512 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencjom Nieruchomości dziękujemy! Atrakcyjna działka 512 m z doprowadzonymi mediami | Józefów | ul. Spacerowa | mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 512 m z już.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 072 000 zł1 480 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1480 m2 w Józefowie koło Otwocka. W bliskiej odległości Rezerwat Wyspy Zawadowskie i przystanek autobusowy. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 077 500 zł6 155 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Istnieje możliwość podziału nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w podwarszawskim Józefowie. W sąsiedztwie nowsza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł2 535 m² 889,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: józefów, okolice ul. Granicznej i Nadwiślańskiej Powierzchnia: 2 535 m2 Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2 535 m i wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł11 600 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunty na krus sklasyfikowane jako łąki i pastwiska doskonałe pod produkcję siana o powierzchni 11 600 m 2 położone w Józefowie Widawskim, gmina Widawa , województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

657 530 zł13 419 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1,3419 ha położona w miejscowości Józefów, gmina Pniewy (powiat grójecki). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania: ok. 30% terenu przeznaczone pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

4 364 400 zł3 637 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Józefowie przy ul. Granicznej 84 o łącznej pow. 3.637 m2, tj działka oznaczona nr ewidencyjnym 3-161 o pow. 905 m2 usytuowana bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 932 600 zł3 221 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w podwarszawskim Józefowie. W sąsiedztwie nowsza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość położona jest przy Trasie 801. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł2 250 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****************************************************************** działka budowlana pod inwestycję lub dom jednorodzinny/bliźniak ******************************************************************.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 950 zł2 505 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z wz na 6 domów (3 bliźniaki) | 580 pum | Józefów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Józefowie z wydanymi warunkami zabudowy na 6 lokali w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak (2 lokale). Atuty: spokojna, zielona okolica lasy dookoła tylko ok. 4 km do centrum Józefowa ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł947 m² 305,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej W woj. Łodzkim, gm. Zgierz, obręb józefów/ok. Skotnik Działka o pow. 947 m kw. , położona jest w malowniczym, urbanizującym się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 472 m² 633,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w zielonym zakątku Józefowa idealna pod inwestycję lub prywatny azyl! Prezentujemy niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w cichej, malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

115 500 zł1 050 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1050 m . W okolicy znajduje się nowa zabudowa całoroczna i letniskowa. Dojazd do działki odbywa się szeroką, utwardzoną drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 500 m² 383 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy działkę budowlaną, o powierzchni 1500m2 położoną w Józefowie, gm. Nieporęt. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego gminy Nieporęt, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 440 m² 872,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działki na budownictwo jednorodzinne lub 2 budynki 2- lokalowe Działka leśno - budowlana w Józefowie, 3440m, składająca się z 2 działek budowlanych po 1520 każda plus droga dojazdowa 400m.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 436 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1436 m , położona w miejscowości Józefów II, gmina Jabłonna, powiat legionowski, przy spokojnej ulicy Leśnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 490 000 zł1 115 m² 1 336,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1115 m w Józefowie zabudowa mieszkaniowa lub usługowa Lokalizacja: józefów, rejon ulic: sikorskiego, dobra, kasprowicza, wilsona, bukowa, matejki Powierzchnia działki: 1115.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł767 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 767 m Józefów. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 767 m , położona w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej części Józefowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł2 194 m² 774,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2194 m2, zlokalizowana w Józefowie, tuż obok malowniczej rzeki Świder Jej kształt zbliżony do prostokąta (25m x 87m) oraz płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł935 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona przy cichej, lokalnej uliczce, blisko centrum miasta, do stacji pkp ok. 1 km. * 935 m2 * szerokość ok. 18 m * głębokość ok. 52 m * pięknie zadrzewiona * niezwykle klimatyczna *.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 744 m² 139,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, gruntowa nieruchomość o pow. 10744 m2 położona w urokliwym miejscu w miejscowości Józefów, gmina Dąbrówka, powiat wołomiński.W sąsiedztwie zbiornik wodny,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1000m2 przy lesie łagiewnickim! zlokalizowana w miejscowości Józefów gmina Zgierz. Piękna okolica, blisko granic Łodzi. Numer ewid.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł15 010 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,5010 ha, położona w Józefowie gm. Górzno, przy drodze ekspresowej S17. Działka objęta jest planem miejscowym, z przeznaczeniem w części na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 567 m² 950,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Józefowie przy ul. Zacisznej. Prezentowana działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 202 m² 232,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową | 1202 m2 | prąd | woda | gaz w drodze | droga asfaltowa Atrakcyjna, narożna działka o powierzchni 1202 m2 zlokalizowana w miejscowości Józefów.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł2 565 m² 682,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2 565 m2, położona przy ul. Rejtana w Józefowie, porośnięta starodrzewem sosnowym. Oferta dla osób szukających dużej działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 234 m² 1 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

1234m2 Kształt: prawie kwadratowa Media: + kanalizacja: przyłącze + prąd przy działce - gaz w pobliżu -wodociąg w ulicy Samorządowej, czyli brak możliwości podłączenia bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

138 420 zł1 538 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 59/16 1538 m przy lesie | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | mpzp | Obszar chronionego krajobrazu Marzysz o domu w otoczeniu natury, ale wciąż blisko miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

2 039 700 zł3 138 m² 628 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z możliwością podziału ul. Matejki, józefów | 3138 m | Las z zabudową mieszkaniową Powierzchnia działki: 3138 m (z czego 70 m przeznaczone na poszerzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 440 zł10 744 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka łącząca w sobie potencjał deweloperski, świetną lokalizację i bliskość przyrody. Lokalizacja: - ok. 11 km od Radzymina - ok. 33 km od Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 188 zł2 068 m² 841 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 2068 m Józefów, powiat Otwocki Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2068 m , położona w Józefowie (powiat Otwock). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

418 900 zł1 420 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, nieogrodzona, częściowo zalesiona. Jest plan zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki 26na 54 metry węższym bokiem od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 396 m² 608,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka budowlana! józefów! duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż urokliwa działka przy ul. Nadwiślańskiej o powierzchni prawie 1400 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł1 400 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1400 m2 w Józefowie koło Otwocka. W bliskiej odległości Rezerwat Wyspy Zawadowskie i przystanek autobusowy. Działka narożna przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Józefów,mazowieckie

1 335 000 zł1 500 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starodrzewem w leśnej części Józefowa. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przewiduje budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 250 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 441 020 zł1 533 m² 940 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1533 m Józefów (część zachodnia) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1533 m , położona w spokojnej, zielonej części zachodniego.