dowolna

Działki uzbrojone Józefów - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Aleja Drogowców

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , numer działki: 3/17, obr. 78. Cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie rzadka zabudowa jednorodzinna, a co za tym idzie: czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

2 990 000 zł2 000 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w sąsiedztwie niskiej zabudowy wielorodzinnej. W ulicy wszystkie miejskie media. Plan za gospodarowania przewiduje 4 kondygnacje i 50% zabudowy. Zapraszam na prezentację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefów

Józefów,mazowieckie

1 680 000 zł1 550 m² 1 083,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka , jedna z ostatnich w tej okolicy, w rejonie ulicy ks. Malinowskiego. Działka w drugiej linii zabudowy, porośnięta sosnami, teren odlesiony, przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zaciszna

Józefów,mazowieckie

1 540 560 zł1 834 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka z drzewostanem sosnowym o powierzchni 1834 m2 (wraz z droga dojazdową, 1668m bez drogi), objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z dopuszczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skłodowskiej

Józefów,mazowieckie

880 000 zł607 m² 1 449,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 607m z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Umiejscowiona w bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie 400m od stacji pkp Józefów i 500m od lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Józefów,mazowieckie

1 572 200 zł2 246 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 2200m2 z prawem do zabudowy w Józefowie k. Otwocka. Wokół zabudowa willowa. Położona 23 km od Warszawy i 2 km od centrum Józefowa. W sąsiedztwie wille jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Józefów

Józefów,mazowieckie

740 000 zł688 m² 1 075,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana o powierzchni 688 m2 w samym centrum Józefowa. Można ją wykorzystać zarówno do celów mieszkalnych, jak i usługowych. Nieruchomość posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczygla

Józefów,mazowieckie

870 000 zł1 159 m² 750,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, umiejscowiona w spokojnej części Józefowa, 400m od rzeki Świder i rezerwatu przyrody, otoczona niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Werbeny

Józefów,mazowieckie

1 795 000 zł2 445 m² 734,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną w Józefowie Michalinie na pograniczu z Falenicą, o powierzchni 2842 m2 , z czego pod zabudowę 2 445 m2 ( będzie ulica boczna - pod drogi 153 i 244.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skłodowskiej

Józefów,mazowieckie

1 790 800 zł2 035 m² 880 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka bajka. Na terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Działka posiada dostęp do drogi publicznej od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefów

Józefów,mazowieckie

850 000 zł4 037 m² 210,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 4037 m2 zlokalizowana w Józefowie, gm. Nieporęt. Odległości: do centrum Legionowa 5 km, do centrum Warszawy 24 km. Wymiary: 31 m x 132 m x 29 m x 138.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Józefów

Józefów,mazowieckie

1 167 920 zł2 246 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na terenie gdzie usytuowana jest działka opracowano mpzp Działka leśna z prawem do zabudowy, około 47 m od frontu, budownictwo jedno rodzinne. Można zabudować 20 % powierzchni gruntu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dworska

Józefów,mazowieckie

1 275 880 zł1 528 m² 835 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A ! R E Z E R W A C J A! R E Z E R W A C J A! Wszystkie osoby zainteresowane podobnymi działkami zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

925 000 zł915 m² 1 011 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w Józefowie k. Otwocka. o wielkości 920 m2 szerokość 22 m i głębokości 40 m. w ogrodzeniu prąd i gaz. Świetna pod zabudowę segmentową, objęta pzp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

532 000 zł1 380 m² 386 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z warunkami zabudowy na bliźniak w Józefowie - Górki Bliskość Świdra i Wisły. Okolica jest malownicza, idealna na długie rodzinne spacery, ludzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

540 000 zł1 370 m² 394 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy na bliźniak w Józefowie Górki. Bliskość Świdra i Wisły. Okolica jest malownicza, idealna na długie rodzinne spacery, ludzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

1 450 000 zł998 m² 1 452,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona po wschodniej stronie Józefowa, przy bocznej ciche ulicy, wylanej asfaltem. Działka o powierzchni 998 m2(szerokość ~ 20 m, długość ~ 50 m), zabudowana parterowym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Józefów

Józefów,mazowieckie

2 300 000 zł3 540 m² 649,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę 3540 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. na terenie Józefowa, pow. otwocki. Na działce znajdują się trzy budynki o ogólnej pow. 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,mazowieckie

1 320 000 zł1 650 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w terenie leśnym, kilka domów jednorodzinnych w najbliższej okolicy, blisko do centrum Józefowa (ok. 2 km) i do autostrady ( 8 km), autobus miejski w odległości 400 m, skm -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefów

Józefów,mazowieckie

2 399 000 zł9 165 m² 381,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka na skarpie usytuowana nad Łachą. Józefów urokliwe miasteczko położone bezpośrednio obok Warszawy, doskonała komunikacja zapewnia szybki dojazd do stolicy. W promieniu 440m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

1 958 400 zł1 632 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w starym Michalinie, wschodnia strona Józefowa. Składa się z 2 działek po 816 m2, jedna z nich zabudowana parterowym domkiem do wyburzenia. Doprowadzone wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Werbeny

Józefów,mazowieckie

1 795 000 zł2 445 m² 734,15 zł/m²

 

 

 

Józefów,mazowieckie

1 763 000 zł7 447 m² 236,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z zabudowaniami w Józefowie. Zapraszamy na prezentację i do zakupu pięknej działki z dostępem do linii brzegowej rzeki Świder. Duża i piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Daleka

Józefów,mazowieckie

2 250 000 zł5 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bezpośrednio sprzedam wyjątkowo atrakcyjną przyrodniczo działkę budowlaną w Józefowie k. Otwocka. z wz Działka graniczy z rezerwatem przyrody Wyspy Świderskie, od strony Wisły piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Legendy

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1000m2 bez pośredników. - znajduje się przyłącze wody +kanalizacji , - gaz -jest sieć , trzeba wystąpić o warunki przyłączenia do gazowni -prąd - linia jest ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczygla

Józefów,mazowieckie

970 000 zł1 159 m² 836,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej części Józefowa, 400m od rzeki Świder i lasu, otoczona niską zabudową jednorodzinną. Działka jest świetnie skomunikowana; w odległości krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

740 000 zł740 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 740 m2 o wymiarach 25x29m. Częściowo ogrodzona. Jest prąd, woda i gaz. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Józefowie zalesiona działka po wschodniej stronie torów, objęta mpzp 20% zabudowy czynnej. bardzo wygodna lokalizacja ok 1km do stacji skm i autobusów. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

840 000 zł1 500 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Józefowie. Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego 20% pow. czynnej z możliwością budowy domu jednorodzinnego, lub bliźniaka. Media prąd i gaz. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piaskowa

Józefów,mazowieckie

3 133 200 zł2 611 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną przy ulicy Piaskowej w Józefowie. Działka ewidencyjna nr 79 z obrębu 24. Opis działki: opisywana działka zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Wyszyńskiego

Józefów,mazowieckie

1 490 000 zł1 672 m² 891,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 1672 m2, stanowiącą własność firmy położoną przy ulicy Wyszyńskiego w Józefowie. Cena netto, faktura vat. Możliwość zabudowy o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Józefowie zalesiona działka po wschodniej stronie torów, objęta mpzp 20% zabudowy czynnej. bardzo wygodna lokalizacja ok 1km do stacji skm i autobusów. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

1 650 000 zł1 967 m² 737,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1967 m2 po zachodniej stronie Józefowa. Wymiary działki - długość 39 m od frontu, 36 z tyłu, szerokość jeden bok 50 m, drugi 52,5 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów,mazowieckie

976 800 zł1 221 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy działkę położoną na terenie objętym mpzp po zachodniej stronie Józefowa 1221 m2 + 140 m2 z przeznaczeniem na drogę. Działka częściowo uzbrojona media: wodociąg w ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Józefów

Józefów,mazowieckie

349 000 zł5 170 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Nowy Świętochów - obok Łochowa. Całkowitą ciszę zapewnia odpowiednia odległość od innej zabudowy mieszkańców okolicznych wsi. Domek położony przy lesie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poziomkowa

Józefów,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 zlokalizowaną w Józefowie, powiat legionowski przy ulicy Poziomkowej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Skargi

Józefów,mazowieckie

3 100 000 zł3 327 m² 931,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania dwie działki (1 248 m2 + 2 124 m2) położone blisko centrum miasta, przy cichej, lokalnej ulicy. Mniejsza z działek zabudowana jest domem mieszkalnym piętrowym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szkolna

Józefów,mazowieckie

419 000 zł1 037 m² 404 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

419 000 zł | Sprzedaż | działka | 1037 m2 | Józefów gmina Nieporęt Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położna działka budowlana o powierzchni 1037 m2 z pozwoleniem na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

945 000 zł933 m² 1 012,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam kształtną, prostokątną (18 x 52 m) działkę położoną w cichej, bardzo klimatycznej części Józefowa w odległości ok. 1 km od stacji pkp. Położona jest na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefów

Józefów,mazowieckie

2 661 200 zł6 653 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6653 m2 leśna z prawem zabudowy (oznaczenie Rlz), położona w zielonej części Józefowa. Działka objęta jest mpzp, który dopuszcza zabudowę budynkiem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij