dowolna

Domy Józefów – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Rynek pierwotny

352 000 zł34 m² 10 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony domek o powierzchni 35 m , położony w malowniczej miejscowości Józefów, w otulinie Puszczy Kozienickiej. To wyjątkowe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Wyjątkowa rezydencja klasy premium w centrum Józefowa k. Otwocka - gotowa do zamieszkania! Przedstawiamy unikalną ofertę - ekskluzywną rezydencję o powierzchni użytkowej 345 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł292 m² 39,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom do wynajęcia - józefów pod warszawą bez prowizji Przytulny dom wśród sosnowych lasów i szybki dojazd do centrum Warszawy w jednym. Są miejsca, które łączą wygodę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł189 m² 8 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom 189 m w Józefowie | bliźniak | blisko lasu i pkp | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 189 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 395 000 zł185 m² 12 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem w Józefowie, o powierzchni 185 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji z możliwością rozbudowy na 2 lokalowy na pięknej działce (1600.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł208,84 m² 10 007,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Józefowie | nowoczesny dom dla dużej rodziny | 7 pokoi | bez pcc i prowizji! Lokalizacja: józefów (zachodnia strona) Cena: 2 090 000 zł Powierzchnia całkowita: 208,84.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 880 000 zł191 m² 15 078,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Józefów | dom wolnostojący | nowoczesna bryła | prestiżowa lokalizacja! 0% prowizji! Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 495 000 zł220 m² 11 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o pow. 220 m2 w Józefowie - stan deweloperski, blisko lasu i pkp! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom o powierzchni 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Szukasz alternatywy do drogiego mieszkania w Warszawie? Może ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Tylko 4,5 km od granicy Warszawy. Kameralne osiedle składające się z 4 lokali, każdy ze swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc ani prowizji! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony po zachodniej stronie Józefowa. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł123,33 m² 13 378,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy | Józefów blisko centrum i pkp Dostępne dwa ostanie lokale w pierwszym budynku od strony ulicy: lokal A o powierzchni 123,11.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł210 m² 8 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż przestronny segment w zabudowie szeregowej z garażem, ogródkiem i tarasem, położony na kameralnym osiedlu 6 domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł268 m² 7 276,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w urokliwym Józefowie, otoczonym lasami sosnowymi, tworzącymi swoisty dla tego regionu mikroklimat. Nabywca będzie miał zapewniony kontakt z przyrodą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł122 m² 13 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Parterowy 4-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł142,31 m² 10 540,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 061 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł180 m² 9 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w centrum Józefowa Zachodniego | 850 m do pkp | Garaż | 198 m | bez pcc dostępne ostatnie 2 domy Z 4 na osiedlu! Na sprzedaż segment na kameralnym mini osiedlu czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł190 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ekskluzywne, w pełni umeblowane i wyposażone 6-ciopokojowe mieszkanie z ogródkiem (ok. 200 m2), tarasem i garażem. Mieszkanie mieści się w 4 - lokalowym, ogrodzonym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 mkw., położony na zadbanej działce o powierzchni 800 mkw. w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Warszawą -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 970 000 zł203 m² 9 704,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Komfortowy rodzinny dom z niezależnym biurem w Józefowie Szukasz miejsca, gdzie Twoja firma zyska profesjonalną przestrzeń, a rodzina wymarzony spokój wśród sosen? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł195 m² 12 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Najważniejsze informacje: lokalizacja: józefów (zachodnia część) Powierzchnia całkowita: 195,06 m Powierzchnia użytkowa: 183,77 m Działka: 573 m Liczba pokoi: 6 Garaż: 1-stanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł178 m² 11 230,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom przy granicy Warszawy - 1104 m działki | Smart Home | garaż/warsztat | Józefów Są miejsca, w których naprawdę czuć przestrzeń, ciszę i komfort życia. Ten dom w Józefowie to.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł137,30 m² 6 336,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Legionowskim Józefowie o powierzchni użytkowej 137,30 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1114 m2. Stan surowy zamknięty. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł188 m² 6 377,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Józefowie. Dom o powierzchni 188,31 m2. Budowany z projektu Igo 3. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , usytuowany na dużej, zaadaptowanej działce o powierzchni 1400 m w miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł188,31 m² 6 367,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny Igo 3 - stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany według projektu Igo 3. Idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:935 m²

Piękny, niewielki drewniany dom z 1937 roku (brak opieki konserwatorskiej): * Pokój dzienny i sypialnia, łazienka i kuchnia * Oszklona weranda i niewielki taras * Piwnica * Docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący z budynkiem handlowym na działce 800 m idealny dla rodziny lub pod działalność. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140m2, jednopiętrowy oraz budynek handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł267 m² 10 074,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom józefów | 267 m | działka 822 m | 5 min do pkp Michalin | salon 6m wysokości Położony przy kameralnej, zielonej ulicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych, ten wyjątkowy dom łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części zachodniego Józefowa. To doskonała propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na pięknej działce o powierzchni 599 m, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Józefowie. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł205,50 m² 8 754,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Bez podatku pcc bez prowizji agencji Z przyjemnością prezentujemy inwestycję przy ul. Sienkiewicza 81 w Józefowie kameralne osiedle składające się z sześciu segmentów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł471 m² 9 320,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Unikalny klimat, spokój w otoczeniu zieleni, 2 minuty od jeziora tuż obok Wisły. Kawałek własnego lasu. Dostępny wysokiej jakości profesjonalny spacer 3D. Możliwość podzielenia działki.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł134 m² 3 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom położony w Józefowie, powiat biłgorajski, woj. lubelskie Józefów ul. Bartoszewskiego Nieruchomość gruntowa (działki numer 50 i 52) zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł354 m² 4 943,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:792 m²

Na sprzedaż 2 domy na jednej działce Józefów (granica z Falenicą), łączna powierzchnia 354 m , działka 792 m Idealne dla dużej rodziny lub inwestora zysk z najmu ok. 6 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Nietuzinkowy dom z potencjałem komercyjnym w zielonym Józefowie idealny pod działalność gospodarczą W zielonej, spokojnej części Józefowa, znajduje się wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,50 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowy segment w Józefowie bez pcc i prowizji! Cena: 1 650 000 zł 5 pokoi | 126,5 m | działka od 312 do 428 m | rok budowy 2025 Na sprzedaż nowoczesny segment w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł133 m² 9 624,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny bliźniak blisko Warszawy | duża działka 425 m | wysoka jakość wykonania Na sprzedaż wyjątkowa połowa bliźniaka, budowana dla siebie z dbałością o każdy detal, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł186,50 m² 1 495,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 207 m²

Do sprzedaży dom drewniany o powierzchni 186,5 m2, wybudowany w 1925 r. / do remontu lub wyburzenia/, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński,.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł218 m² 9 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Józefów przy ulicy Strużańskiej w powiecie Legionowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł280 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i prywatnym lasem - Józefów | 207 m | działka 2168 m Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący z 2015 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł72 m² 15 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjny, parterowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 72 m2, położony na urokliwej, ogrodzonej działce 447 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.