dowolna

Działki na sprzedaż Józefów - Oferty sprzedaży działek

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 000 zł3 472 m² 633,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w zielonym zakątku Józefowa idealna pod inwestycję lub prywatny azyl! Prezentujemy niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w cichej, malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 287 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mediami | blisko skm | spokojna, zielona okolica Na sprzedaż działka o statusie budowlanym, położona na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł744 m² 658,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej o powierzchni 744 m2, znajdującej się w spokojnej części Józefowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł512 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencjom Nieruchomości dziękujemy! Atrakcyjna działka 512 m z doprowadzonymi mediami | Józefów | ul. Spacerowa | mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 512 m z już.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

3 000 000 zł3 440 m² 872,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działki na budownictwo jednorodzinne lub 2 budynki 2- lokalowe Działka leśno - budowlana w Józefowie, 3440m, składająca się z 2 działek budowlanych po 1520 każda plus droga dojazdowa 400m.

Szczegóły ogłoszenia

2 072 000 zł1 480 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1480 m2 w Józefowie koło Otwocka. W bliskiej odległości Rezerwat Wyspy Zawadowskie i przystanek autobusowy. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 405 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa 2400 m atrakcyjna lokalizacja Oferuję na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 2400 m , położoną w doskonałej lokalizacji, idealną pod.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł1 070 m² 920,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka z pozwoleniem na budowę | projekt domu ok. 200 m | blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka o nietypowym kształcie, z wydanym pozwoleniem na budowę oraz gotowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 677 m² 888 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Działka w świetnej okolicy Michalina po zachodniej stronie torów. Na działce rosą stare sosny. Media. Gaz, prąd, zapraszam do oglądania Ewa tel.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 188 zł2 068 m² 841 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 2068 m Józefów, powiat Otwocki Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2068 m , położona w Józefowie (powiat Otwock). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Józefów,mazowieckie

1 335 000 zł1 500 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starodrzewem w leśnej części Józefowa. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przewiduje budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 250 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****************************************************************** działka budowlana pod inwestycję lub dom jednorodzinny/bliźniak ******************************************************************.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł750 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 749 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 472 300 zł2 747 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Sprzedam działkę w Michalinie, na której jest przestrzeń na budowę domu, oraz rosną stare sosny. Jest stary dom do rozbiórki lub rozbudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł11 829 m² 253,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mdp Partners przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego terenu inwestycyjnego w Józefowie (gm. Nieporęt). Na sprzedaż atrakcyjny, urokliwy teren pod inwestycję deweloperską, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

732 550 zł14 950 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna 1,4950 ha | Józefów, gm. Pniewy (pow. grójecki, mazowieckie) Lokalizacja Działka położona w spokojnej i zielonej miejscowości Józefów (gmina Pniewy, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

657 530 zł13 419 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1,3419 ha położona w miejscowości Józefów, gmina Pniewy (powiat grójecki). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania: ok. 30% terenu przeznaczone pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 281 966 zł1 834 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w drugiej linii zabudowy z drzewostanem sosnowym o powierzchni 1834 m2 (wraz z droga dojazdową, 1668m bez drogi), objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 577 m² 1 552,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna - bo z kompletnym projektem hali produkcyjno - handlowo - magazynowej. Dostępna kompletna dokumentacja! Z pozwoleniem na budowę! możliwa faktura vat! Powierzchnia całkowita działki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł4 000 m² 72,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza Działka Leśna 4000 m2/józefów Prezentuję Państwu działkę leśną o powierzchni ok. 4000m2, jest to bardzo dobra inwestycja, biorąc pod uwagę lokalizację jak i dynamiczny wzrost.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

913 200 zł761 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Józefów Zachodni | ul. Ejsmonda | 1521m lub 2 działki po ok. 761m | działka leśna z prawem zabudowy Rzadko pojawia się taka oferta w Józefowie. Duża działka 1521 m przy ul. Ejsmonda.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 533 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 59/20 1533 m przy lesie | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | mpzp | Obszar chronionego krajobrazu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

418 900 zł1 420 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, nieogrodzona, częściowo zalesiona. Jest plan zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki 26na 54 metry węższym bokiem od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł1 500 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Józefowie Do sprzedania działka o pow. ok. 1500 m 2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł766 m² 848,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Józefowie | media miejskie | mpzp | świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Józefowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 427 m² 572,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Józefowie przy ul. Wiązowskiej. Wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegajacej na budowie czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł740 m² 864,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Józefów to jedno z tych miejsc pod Warszawą, gdzie wciąż można mieszkać blisko natury, ale nie odcinać się od miasta. Kilka minut spaceru dzieli tę działkę od lasów i terenów nad.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł532 m² 93,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł4 506 m² 288,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka narożna 4506 m ul. Nadwiślańska | Józefów mpzp: możliwa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna | Atrakcyjna cena | Możliwość powiększenia terenu Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł947 m² 305,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej W woj. Łodzkim, gm. Zgierz, obręb józefów/ok. Skotnik Działka o pow. 947 m kw. , położona jest w malowniczym, urbanizującym się.

Szczegóły ogłoszenia

676 800 zł2 256 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 256 m , zlokalizowana w miejscowości Józefów, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 364 400 zł3 637 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Józefowie przy ul. Granicznej 84 o łącznej pow. 3.637 m2, tj działka oznaczona nr ewidencyjnym 3-161 o pow. 905 m2 usytuowana bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 436 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1436 m , położona w miejscowości Józefów II, gmina Jabłonna, powiat legionowski, przy spokojnej ulicy Leśnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 234 m² 1 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

1234m2 Kształt: prawie kwadratowa Media: + kanalizacja: przyłącze + prąd przy działce - gaz w pobliżu -wodociąg w ulicy Samorządowej, czyli brak możliwości podłączenia bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

137 520 zł1 528 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1528 m przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł900 m² 722,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 900 m w Józefowie - Twoja Enklawa przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie zapach lasu miesza się z wygodą miejskiego życia? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 579 m² 149,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wydane warunki zabudowy | 1579 m2 | prąd Atrakcyjna działka o powierzchni 1579 m2 zlokalizowana w miejscowości Józefów. Niewątpliwym atutem działki jest jej położenie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 683 m² 885,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1683 m , położona przy ul. Rudzika i Lisiej w Józefowie. Otoczona zielenią, w spokojnym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł2 194 m² 774,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2194 m2, zlokalizowana w Józefowie, tuż obok malowniczej rzeki Świder Jej kształt zbliżony do prostokąta (25m x 87m) oraz płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 060 m² 406,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 4056m2 z warunkami zabudowy. Możliwość pobudowania domu jednorodzinnego dwu lokalowego ( bliźniak), nieruchomość znajduje się kompleksie 11 działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 200 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka budowlana o powierzchni 1200m2 położona w centrum Józefowa, ok. 600 m od stacji kolejowej. Wszystkie media w ulicy. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij