dowolna

Domy z poddaszem Józefów - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 000 zł310,11 m² 11 286,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Ekologiczna rezydencja w otoczeniu natury | Mazowiecki Park Krajobrazowy | Cisza i przestrzeń Są miejsca, w których od pierwszej chwili czuć spokój. Ten dom jest właśnie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł191 m² 10 826,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:67

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ten wyjątkowy, dom w zabudowie bliźniaczej Józefowie to propozycja dla osób poszukujących harmonii pomiędzy komfortem życia a bliskością natury. Położony w zielonej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 648 648 zł344 m² 7 699,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wolnostojący dom z poddaszem | 218 m | 990 m działki | 6 pokoi | Garaż 2-stanowiskowy | Blisko pkp ||| agencja nie pobiera prowizji od kupujących. ||| Na sprzedaż komfortowy, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

5 288 000 zł400,80 m² 10 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa Rezydencja w Józefowie Styl Południowej Francji Działka 2000 m luksus Opis nieruchomości: prezentujemy niepowtarzalną rezydencję zlokalizowaną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 990 000 zł155 m² 12 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Prezentuję państwu uwadze wyjątkowy dom w Józefowie (gmina Nieporęt) wymarzone miejsce dla ceniących sobie komfort, przestrzeń i bliskość natury, bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł465 m² 6 344,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom na sprzedaż w Józefowie | ulica Krótka | świetna lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny, położony w prestiżowej części Józefowa, przy ulicy Krótkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 339 000 zł115,19 m² 11 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Fotowoltaika + magazyn energii | Klimatyzacja | Smart Home | 30 min do Warszawy | blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 023 m²

Wygodny, rodzinny dom na dużej 70-arowej działce w malowniczej miejscowości na Roztoczu Józefów, ul. Kamienna Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł131,94 m² 9 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Józefowie (05-119), przy ul. Szczęśliwej w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł400 m² 6 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:609 m²

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 400 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni 609 mkw., położonego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł134 m² 3 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom położony w Józefowie, powiat biłgorajski, woj. lubelskie Józefów ul. Bartoszewskiego Nieruchomość gruntowa (działki numer 50 i 52) zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł214 m² 6 028,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:836 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 214 m (piwnica z garażem ok. 80,5 m ; parter ok. 73m ; poddasze ok. 61,5m ) położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 000 zł127 m² 5 842,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz pcc Nowe osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w cichej, spokojnej okolicy. Na sprzedaż segment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł208,84 m² 10 007,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Józefowie | nowoczesny dom dla dużej rodziny | 7 pokoi | bez pcc i prowizji! Lokalizacja: józefów (zachodnia strona) Cena: 2 090 000 zł Powierzchnia całkowita: 208,84.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 505 000 zł121,32 m² 12 405,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom dwulokalowy W zabudowie bliźniaczej 121m | ogród 169m | 2 miejsca postojowe W jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych lokalizacji Józefowa znajduje się elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , usytuowany na dużej, zaadaptowanej działce o powierzchni 1400 m w miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

2 122 000 zł153,86 m² 13 791,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zielonej części Józefowa, gotowy do zamieszkania, z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku. To nieruchomość, która wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 155 000 zł280 m² 7 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Dom wolnostojący w Józefowie (michalin) idealny dla dużej rodziny Powierzchnia użytkowa: 280 m Całkowita powierzchnia kondygnacji: ok. 408 m Powierzchnia działki: 1076 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł192,35 m² 12 425,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

2-letni dom | gotowy do wprowadzenia | W otoczeniu lasu I rezerwatów przyrody | do 3,5 km pełna infrastruktura | nowoczesna bryła | ponadczasowe wykończenie | fotowoltaika Z magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł180 m² 9 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Na sprzedaż dom typu kostka polska z poddaszem i niezależną klatką schodową, położony w świetnej lokalizacji ok. 10 minut spacerem do skm i centrum Józefowa. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 970 000 zł203 m² 9 704,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Komfortowy rodzinny dom z niezależnym biurem w Józefowie Szukasz miejsca, gdzie Twoja firma zyska profesjonalną przestrzeń, a rodzina wymarzony spokój wśród sosen? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł189 m² 8 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom 189 m w Józefowie | bliźniak | blisko lasu i pkp | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 189 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 395 000 zł185 m² 12 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem w Józefowie, o powierzchni 185 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji z możliwością rozbudowy na 2 lokalowy na pięknej działce (1600.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc ani prowizji! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony po zachodniej stronie Józefowa. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł268 m² 7 276,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w urokliwym Józefowie, otoczonym lasami sosnowymi, tworzącymi swoisty dla tego regionu mikroklimat. Nabywca będzie miał zapewniony kontakt z przyrodą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł190 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ekskluzywne, w pełni umeblowane i wyposażone 6-ciopokojowe mieszkanie z ogródkiem (ok. 200 m2), tarasem i garażem. Mieszkanie mieści się w 4 - lokalowym, ogrodzonym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 mkw., położony na zadbanej działce o powierzchni 800 mkw. w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Warszawą -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł178 m² 11 230,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom przy granicy Warszawy - 1104 m działki | Smart Home | garaż/warsztat | Józefów Są miejsca, w których naprawdę czuć przestrzeń, ciszę i komfort życia. Ten dom w Józefowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części zachodniego Józefowa. To doskonała propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Nietuzinkowy dom z potencjałem komercyjnym w zielonym Józefowie idealny pod działalność gospodarczą W zielonej, spokojnej części Józefowa, znajduje się wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,50 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowy segment w Józefowie bez pcc i prowizji! Cena: 1 650 000 zł 5 pokoi | 126,5 m | działka od 312 do 428 m | rok budowy 2025 Na sprzedaż nowoczesny segment w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł218 m² 9 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Józefów przy ulicy Strużańskiej w powiecie Legionowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł280 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i prywatnym lasem - Józefów | 207 m | działka 2168 m Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący z 2015 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł153 m² 10 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom z bala o powierzchni ok 153 m2, usytuowany na pięknej, dużej działce (1553 m2) w kształcie prostokąta, porośniętej starymi, kilkudziesięcioletnimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł436,90 m² 4 325,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 988 m²

Willa z basenem na dużej działce o powierzchni 1988 m2 położona pomiędzy ul. Puszkina a ul. Samorządową w Józefowie, pod samym lasem. Nieruchomość: dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 349 000 zł115 m² 11 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosław Południowy,Józefów

2 799 000 zł335 m² 8 355,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż Józefów, ul. Noakowskiego Na sprzedaż oferujemy reprezentacyjny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 335 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Józefów,mazowieckie

2 499 000 zł195 m² 12 815,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²