dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Józefów

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 450 000 zł99,32 m² 14 599,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Oferujemy dwupoziomowe apartamenty w doskonałej części Józefowa - Michalin. Zaledwie 300 metrów od stacji pkp i granicy Warszawy. W otoczeniu zieleń- mazowiecki Park Krajobrazowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

3 700 000 zł260 m² 14 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy, nowoczesny Dom Wolnostojący o powierzchni 260 m2 posadowiony na przepięknej dużej działce ze starodrzewiem i cudownym lasem wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195 m² 6 661,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mamy Państwu do zaoferowania nowo wybudowany dom mieszkalny, wolnostojący trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 195 m2. Nieruchomość usytuowana w drugiej linii zabudowy, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Józefów

Józefów,łódzkie

350 000 zł1 678 m² 208,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka gruntu o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w miejscowości Józefów, gmina Zgierz w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 932 600 zł3 221 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w podwarszawskim Józefowie. W sąsiedztwie nowsza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość położona jest przy Trasie 801. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł2 250 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****************************************************************** działka budowlana pod inwestycję lub dom jednorodzinny/bliźniak ******************************************************************.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Strużańska

Józefów,mazowieckie

650 000 zł2 154 m² 301,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej z dobrym dojazdem do Warszawy ale jednocześnie w otoczeniu lasu, zieleni, z pięknym widokiem na Kanał Bródnowski? A może chcesz codziennie budzić się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł947 m² 305,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej W woj. Łodzkim, gm. Zgierz, obręb józefów/ok. Skotnik Działka o pow. 947 m kw. , położona jest w malowniczym, urbanizującym się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 472 m² 633,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w zielonym zakątku Józefowa idealna pod inwestycję lub prywatny azyl! Prezentujemy niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w cichej, malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

115 500 zł1 050 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1050 m . W okolicy znajduje się nowa zabudowa całoroczna i letniskowa. Dojazd do działki odbywa się szeroką, utwardzoną drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł151 m² 11 192,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151 m2, położony na urokliwej, ogrodzonej działce 685 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 200 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka budowlana o powierzchni 1200m2 położona w centrum Józefowa, ok. 600 m od stacji kolejowej. Wszystkie media w ulicy. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 004 m² 177,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy na osiedlu domów jednorodzinnych w Józefowie Do sprzedania działka o pow. 1004 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 155 000 zł280 m² 7 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Dom wolnostojący w Józefowie (michalin) idealny dla dużej rodziny Powierzchnia użytkowa: 280 m Całkowita powierzchnia kondygnacji: ok. 408 m Powierzchnia działki: 1076 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

676 800 zł2 256 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 256 m , zlokalizowana w miejscowości Józefów, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł29 m² 16 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Warszawą w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 500 m² 383 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy działkę budowlaną, o powierzchni 1500m2 położoną w Józefowie, gm. Nieporęt. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego gminy Nieporęt, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł766 m² 848,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w jednej z najbardziej cenionych części Józefowa Kolonia Błota. Na pograniczu z Warszawą. Najważniejsze atuty: obowiązujący.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Józefów

Józefów,mazowieckie

3 000 000 zł3 440 m² 872,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działki na budownictwo jednorodzinne lub 2 budynki 2- lokalowe Działka leśno - budowlana w Józefowie, 3440m, składająca się z 2 działek budowlanych po 1520 każda plus droga dojazdowa 400m.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 436 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1436 m , położona w miejscowości Józefów II, gmina Jabłonna, powiat legionowski, przy spokojnej ulicy Leśnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 520 zł124,97 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Patria kameralna inwestycja premium w otoczeniu natury, z szybkim dostępem do Warszawy. Apartamenty Patria to wyjątkowa inwestycja stworzona z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 191 m² 586,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka o powierzchni 1191 m2 z udziałem w drodze, położona w miejscowości Józefów k/ Otwocka. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 46x26 (szerszym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 790 000 zł180 m² 9 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Na sprzedaż dom typu kostka polska z poddaszem i niezależną klatką schodową, położony w świetnej lokalizacji ok. 10 minut spacerem do skm i centrum Józefowa. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł767 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 767 m Józefów. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 767 m , położona w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej części Józefowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Józefów,mazowieckie

1 699 000 zł2 194 m² 774,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2194 m2, zlokalizowana w Józefowie, tuż obok malowniczej rzeki Świder Jej kształt zbliżony do prostokąta (25m x 87m) oraz płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł438 m² 6 141,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym potencjale , położona w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Michalina, tuż przy granicy z Józefowem. Oferta łączy komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 683 m² 885,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1683 m , położona przy ul. Rudzika i Lisiej w Józefowie. Otoczona zielenią, w spokojnym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 170 zł110,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł935 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona przy cichej, lokalnej uliczce, blisko centrum miasta, do stacji pkp ok. 1 km. * 935 m2 * szerokość ok. 18 m * głębokość ok. 52 m * pięknie zadrzewiona * niezwykle klimatyczna *.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Wyjątkowa rezydencja klasy premium w centrum Józefowa k. Otwocka - gotowa do zamieszkania! Przedstawiamy unikalną ofertę - ekskluzywną rezydencję o powierzchni użytkowej 345 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Józefów,mazowieckie

1 699 000 zł189 m² 8 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom 189 m w Józefowie | bliźniak | blisko lasu i pkp | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 189 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 744 m² 139,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, gruntowa nieruchomość o pow. 10744 m2 położona w urokliwym miejscu w miejscowości Józefów, gmina Dąbrówka, powiat wołomiński.W sąsiedztwie zbiornik wodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Józefów,mazowieckie

2 395 000 zł185 m² 12 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem w Józefowie, o powierzchni 185 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji z możliwością rozbudowy na 2 lokalowy na pięknej działce (1600.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1000m2 przy lesie łagiewnickim! zlokalizowana w miejscowości Józefów gmina Zgierz. Piękna okolica, blisko granic Łodzi. Numer ewid.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł60 m² 14 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie na 4. piętrze w kameralnym, zamkniętym osiedlu w Józefowie. Idealne dla pary lub rodziny szukającej spokoju, ale i wygody. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 090 000 zł208,84 m² 10 007,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Józefowie | nowoczesny dom dla dużej rodziny | 7 pokoi | bez pcc i prowizji! Lokalizacja: józefów (zachodnia strona) Cena: 2 090 000 zł Powierzchnia całkowita: 208,84.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 880 000 zł191 m² 15 078,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Józefów | dom wolnostojący | nowoczesna bryła | prestiżowa lokalizacja! 0% prowizji! Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

450m2 | Lokal użytkowy | Centrum Biznesowe Grey Stone | Józefów Na wynajem przestrzeń typu open space o powierzchni ok. 450m2, znajdująca się na poziomie -1 w modernistycznym i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 495 000 zł220 m² 11 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o pow. 220 m2 w Józefowie - stan deweloperski, blisko lasu i pkp! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom o powierzchni 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Strużańska

Józefów,mazowieckie

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Szukasz alternatywy do drogiego mieszkania w Warszawie? Może ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Tylko 4,5 km od granicy Warszawy. Kameralne osiedle składające się z 4 lokali, każdy ze swoim.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł69,07 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia uroku mieszkania położonego w malowniczej części Józefowa, idealnego dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozostających.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij